Перейти до основного вмісту

Філармонії

Філармонія - Суми

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 20:17
Філармонія - Суми

Філармонія в Сумиах
Обласну філармонію Сум, що розмістилася на Петропавлівській вулиці, можна по праву віднести до найкрасивіших будівель міста. Це унікальний пам'ятник архітектури кінця XIX століття. Будівля була зведена в 1890 році, на земельній ділянці, який подарував місту поміщик і відомий меценат Кондратьєв Герасим, під будинок дворянського зібрання. Пишність і краса будови перевершила всі очікування. Багатий декор та розкіш архітектурних деталей надали споруді парадний статус.

Закарпатська обласна філармонія - Ужгород

Надіслав: admin , дата: пн, 30.01.2017 - 23:21
Закарпатська обласна філармонія - Ужгород

Історія виникнення Закарпатській обласній філармонії (Ужгородській Синагоги)
      Напевно, жодне з архітектурних будівель Ужгорода не вражає і не приковує до себе таку кількість поглядів туристів, як будівля Закарпатської обласної філармонії, яке більше відомо як будівля колишньої синагоги міста.

Філармонія - Полтава

Надіслав: admin , дата: чт, 26.01.2017 - 13:22
Філармонія Полтава

Напевно, багато хто з нас упевнені, що культурним і духовним центром країни є столиця держави. Можливо, так воно і є, в інших країнах, але не в Україні.

Багатство землі і духовний розвиток нашої держави ми можемо зустріти повсюдно, а іноді в таких невеликих містечках, як Полтава, нас чекають воістину дивні місця.

Одним з таких місць є Полтавська обласна філармонія, репертуар якої зможе припасти до смаку будь-якому цінителю мистецтва.