Перейти до основного вмісту

Інші

Дім офіцерів флоту - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 18:03
Дім офіцерів флоту - Миколаїв

Дім офіцерів флоту - Миколаїв
Буквально все в прекрасному місті Миколаєві, так чи інакше, пов'язане з суднобудуванням або ж з людьми, які працюють або служать в цій сфері. У цьому світлі мені б хотілося окремо зупинитися на будівлі Будинку офіцерів флоту, зведеному в стилі класицизму, як в іншому і всі будівлі мають відношення до кораблебудування.

Всім відомий вислів "Делу - час, а потісі - годину". Оскільки Миколаїв був і залишається містом корабелом, на тривалий час в місті на час ремонту їх суден або ж за покликом служби зупинялися моряки разом зі своїми сім'ями.

Палац спорту - Київ

Надіслав: admin , дата: пн, 30.01.2017 - 17:23
Палац спорту - Київ

Палац спорту - Київ
      У самому центрі Києва, біля підніжжя Черепанової гори, розкинулись володіння найбільшого критого спортивно-видовищної споруди України. Урочисте відкриття Палацу спорту в Києві відбулося 9 грудня 1960 г. За багато років існування під дахом Палацу були проведені 16 чемпіонатів світу, близько 30 чемпіонатів Європи, 42 чемпіонати СРСР, 30 Єврокубків, 440 турнірів з 24 видів спорту, 10 турнірів серії гран-прі , 210 виставок і ярмарків, понад 4000 концертів, 20 семінарів та конференцій на різні теми, а також льодові шоу та свята.

Національний експоцентр України - Київ

Надіслав: admin , дата: пн, 30.01.2017 - 17:09
Національний експоцентр України - Київ

Національний комплекс "Експоцентр України" у Києві
      У сучасному Голосіївському парку по вул. Академіка Глушкова, 1 розташований Національний комплекс "Експоцентр України.

Київський міський будинок учителя

Надіслав: admin , дата: пн, 30.01.2017 - 17:06
Київський міський будинок учителя

      Будинок учителя в Києві Будинок вчителя по вул. Володимирській, 57-найбільш досконалий витвір зодчого П. Альошина. Його неокласичні форми прості, але на диво гармонійні. Фасад будівлі облицювали білим инкерманским вапняком. У симетричній композиції фасаду головне місце займає закруглена частина, що завершується заскленим куполом. Під куполом розташований зал на 500 місць. Над архітектурно обробленими вікнами другого поверху міститься рельєфний фриз на теми історії розвитку і освіти.