Перейти до основного вмісту

Храми

Храм великомученика Пантелеймона - Лвівська область

Надіслав: admin , дата: чт, 02.02.2017 - 21:32
Храм великомученика Пантелеймона - Лвівська область

Церква Святого Пантелеймона (Параскеви) в Сколе
Вперше Церква Святого Пантелеймона згадується в історичних документах міста Сколе в 1397 році, коли польський король Ягайло дозволив засівати землі в карпатських долинах. Поселення страждало від татарських і угорських набігів, сезонних розливів річки Опір та пожеж, найбільший з яких стався ранньою весною 1888 р і забрав майже третина (понад сотню) будинків в щільно забудованому місті. Тоді вогонь оминув зараз старовинне міське культову споруду.

Храм Всіх Святих - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 18:06
Храм Всіх Святих - Миколаїв

Храм Всіх Святих - Миколаїв

Єдиною церквою, що змогла зберегти свій первозданний вигляд, набутий при будівництві, а також пронести крізь роки негараздів і переломних історичних подій свої цінності, віру і знання, є Церква Всіх Святих в Миколаєві. До того ж церква є однією з найстаріших церков Миколаєва, оскільки датою її зведення є 1807 рік.

Храм Христа Спасителя - Ужгород

Надіслав: admin , дата: пн, 30.01.2017 - 23:26
Храм Христа Спасителя - Ужгород

Собор воздвиження хреста господнього в Ужгороді
До одним з наймолодших храмів Ужгорода, що належать до християнства, можна віднести собор Воздвиження Хреста Господнього, який був побудований в 2000 році. Незважаючи на свій юний вік, православний собор вражає своєю монументальністю, витонченістю і міццю.