Перейти до основного вмісту

Київ - Серце України

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 12:22

Історія виникнення стародавнього міста Київ
Стародавнє місто Київ, який має багату історію, стоїть на семи пагорбах, омиваемихречкой Дніпро. Київ - столиця України, потужний туристичний центр, що має безліч унікальних пам'яток.
Знайомство з містом найпростіше почати з Майдану Незалежності. Центральну площу столиці перетинає вулиця Хрещатик, яка забудована як єдиний архітектурний ансамбль старої частини Києва.

Софійський собор - перлина світової архітектури

Піднявшись нагору по вулиці Софіївській, Ви потрапите на однойменну площу, де височить Софіївський собор - один з найцінніших архітектурних і релігійних пам'яток міста. У центрі Софіївській площі Ви побачите пам'ятник Богдану Хмельницькому - знаменитому українському полководцю і борцю за незалежність України. Недалеко звідси розташований і Михайлівський собор.

Києво-Печерська Лавра

Ще одним і найбільш значущим в історії міста місць є Києво-Печерська лавра. Це унікальний величезний монастирський комплекс, в якому знаходиться мережа підземних печер, де зберігаються мощі святих. Комплекс Києво-Печерської лаври, перший монастирський комплекс на Русі, вражає своїм багатим архітектурним ансамблем і блискучим блиском позолочених куполів.

Золоті ворота в Києві

Під час екскурсії по Києву неодмінно рекомендуємо вам відвідати Золоті Ворота. Це дерев'яна будівля, яке збереглося до наших днів з часів Ярослава Мудрого в первозданному вигляді. Золоті ворота служили одним з чотирьох в'їздів до міста.

Андріївський узвіз у Києві

Продовжуючи знайомство зі старим Києвом, радимо вам пройтися погожим днем ​​по Андріївському узвозу. На самому верху вулиці, брукованої бруківкою, Ви побачите Андріївську церкву - вражаючої краси творіння великого архітектора Бартоломео Растреллі. Якщо спуститися нижче, то погляду стане «Замок Річарда» - будинок, оповитий безліччю цікавих легенд.
І нарешті, в самому низу Андріївського узвозу перебуває будинок, де жив знаменитий письменник Михайло Булгаков. Неофіційно Андріївський узвіз прозвали Українським Монмартром - влітку тут збираються художники, музиканти і різні ремісники всього міста, що створює в цьому місці особливу атмосферу і настрій.

Будинок з химерами в Києві

Практично будь-яка автобусна екскурсія по Києву включає в себе знайомство з «Будинком з химерами». Автором цієї незвичайної споруди є архітектор Владислав Городецький. Будівля Будинку з Химерами примітно тим, що на кожному шматочку його фасаду розташовуються скульптури містичних тварин.

Пироговому: музей Народної архітектури та побуту

Крім архітектурних пам'яток Києва, обов'язково відвідайте музей української історії та побуту Пирогово. Зупиняючись в Києві на ночівлю, без праці можна знайти безліч готелю як елітного, так і економ класу. Для любителів активного відпочинку місто пропонує безліч ресторанів, барів і нічних клубів. Київ - дивовижний і дуже гарне місто, а його пам'ятки можна перераховувати дуже довго. Подаруйте собі тур по Києву, і це місто назавжди залишиться у Вашому серці.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Контакти
Область
Київська область
Контактний номер
847.66 км²
Перша згадка: 482
Засноване: V століття
Поділ міста: 10 районів
Населення: 2 925 800 (на 1.1.2017)
Густота населення: 3487.25 осіб/км²
Поштові індекси: 01000—06999
Телефонний код: +380 (44)
Висота над рівнем моря: 179 місто
Водойма: річка Дніпро, річка Либідь
День міста: остання неділя травня
Номери автомобілів: AA, KA
Код КОАТУУ: 8000000000