Перейти до основного вмісту

Севастополь

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 19:22

Місто-герой Севастополь - один з найбільших туристичних центрів Криму. Тут добре розвинена інфраструктура, тому відпочиваючі можуть відправитися на різні екскурсії по всьому півострову. А велика кількість цікавих пам'яток наповнює відпочинок в Севастополі палітрою різнокольорових вражень.

Севастополь: особливе місто
Севастополь, назва яке перекладається як «місто, гідний поклоніння», має автономно адміністративний устрій і є базою Чорноморського флоту. Воно лежить на берегах Севастопольської бухти, тому з однієї його частини в іншу можна дістатися тільки катерами, які постійно курсують по бухті, і за одну прогулянку насолодитися видом міста з води.

Севастополь: особливе місто
Катерний причал розташований в Севастополі біля Графської пристані - парадної пристані міста. Вона виходить на центральну площу Севастополя - площа Нахімова. У центрі тут встановлено пам'ятник адміралу Павлу Нахімову, герою Першої оборони Севастополя. У двох будинках в стилі класицизму розмістився музей Чорноморського флоту. Неподалік встановлено пам'ятник імператриці Катерині II, засновниці Севастополя.

Севастополь: особливе місто
По інший бік площі Нахімова уздовж берега простягнувся головний променад міста - Приморський бульвар. З нього розгортається мальовнича панорама Севастопольської бухти. Біля берега з води виникає пам'ятник Затопленим кораблям - символ Севастополя. Під час Кримської війни в 1854-1855 рр. на цьому місці севастопольці затопили свої кораблі, щоб перекрити ворожим кораблям вхід в бухту.

Севастополь: особливе місто
Приморський бульвар починається з затишного парку з музичним фонтаном і літньою естрадою а також низкою сувенірних крамничок. Далі височіють споруди Драматичного театру Севастополя, Палацу дитинства та юнацтва, а також Акваріума - унікального музею, присвяченого морській фауні. За ним розташований відомий севастопольський дельфінарій.

Севастополь: особливе місто
Над приморськими вулицях височить Центральний пагорб - історичне ядро ​​міста. На його вершині встановлено монумент Леніну, а за його спиною височіє вгору кам'яне велич Володимирського собору - храм-меморіал, де поховані герої оборони Севастополя.
Більше дізнатися про героїчне минуле міста можна на екскурсії, проведеної в панорамі «Оборона Севастополя 1854-1855 років», розташованої на Історичному бульварі, де встановлено чимало монументів на честь героїв оборони.

Контакти
Область
Автономна Республіка Крим
Контактний номер
1079 км²
Засноване: 14 червня 1783 року
Статус міста: з 1783 року
Населення: 344 853 (01.01.2014)
Густота населення: 320 осіб/км²
Поштові індекси: 299000-299699
Телефонний код: +380-692 (неактивний)
Висота над рівнем моря: місто 0 - 200 (середня - 79)
Водойма: Чорне море; річки Бельбек, Чорна та Кача; Чорноріченське водосховище
Номери автомобілів: CH
Код КОАТУУ: 8500000000