Перейти до основного вмісту

Озера

Рожеве озеро Херсон "Мертве море"

Надіслав: admin , дата: чт, 13.06.2019 - 17:58
Рожеве озеро Херсон "Мертве море"

Незвичайне озеро з яскраво рожевою водою та берегами з білосніжних соляних кристалів заховалось подалі від людських очей, на півдні Херсонщини. Помандрувати малознаним туристичним маршрутом пропонує Vlasno.info. Одне з найказковіших озер України знаходиться біля села Григорівка, за 100 кілометрів від Херсона. На західному березі Азовського моря розкинулась ціла система мілководних солоних заток – Сиваш. Однією з таких заток і є унікальна рожева водойма, яку від Азовського моря відділяє піщана коса Арабатська стрілка.

Озеро Синевир - Закарпатська область

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 23:32
Озеро Синевир - Закарпатська область

Озеро Синевир - Закарпатська область
Мальовничим озером України можна сміливо назвати гірське озеро Синевир у Міжгірському районі Закарпаття. Карпатська природа сама по собі є вражаючою пам'яткою - тут можна побачити стародавні букові ліси, рідкісні види дерев і тварин, велика кількість ягід і грибів. А Міжгір'я, що лежить на відрогах Ґорґанського кряжа, вважається екологічно чистою зоною України.

Шацькі озера - Волинська область

Надіслав: admin , дата: пт, 27.01.2017 - 23:11
Шацькі озера - Волинська область

На півночі Волинської області, серед густих лісів Полісся, знаходиться природний комплекс Шацьких озер. На його основі в 1983 році відкрито Шацький природний національний парк, заснований для охорони і вивчення природи Волинського Полісся, організації туризму і відпочинку.
До групи Шацьких озер входить більше 30 озер в межиріччі Прип'яті і Західного Бугу. Вони відносяться до водозбору Західного Бугу і, таким чином, до басейну Балтійського моря, а не Чорного.