Перейти до основного вмісту

Центральний міський парк імені Максима Горького - Вінниця

Надіслав: admin , дата: сб, 28.01.2017 - 15:33

Центральний міський парк імені Максима Горького - Вінниця
Вінниця - один з найбільш красивих міст України. Щороку тисячі туристів відвідують це чудове місце.

Приїхати сюди, значить обов'язково відвідати старий парк Максима Горького, який знаходиться в самому центрі міста. Це улюблене місце відпочинку місцевих жителів і численних гостей.

Велична арка, яка зустрічає Вас на вході в парк, є символом міста, його візитною карткою. Датою заснування парку прийнято вважати 1936 рік.

Біля входу в парк Вас зустріне пам'ятник М. Горькому, відомому російському письменнику та громадському діячеві, який відвідав Вінницю під час однієї зі своїх поїздок. Прогулюючись по алеях парку, Ви побачите багато інших пам'яток, присвячених відомим людям і подіям.

Це пам'ятник воїнам - афганцям, пам'ятник загиблим міліціонерам. Ціла алея приурочена легендарним землякам. Вона розповість Вам про людей, чиї імена увійшли в золотий фонд історії Вінниччини.

Кіноконцертний зал «Райдуга», літній театр, міський планетарій, каток, безліч атракціонів, перетворили парк в унікальне місце відпочинку і дозвілля. Тут кожен знайде заняття до смаку.

Особливою популярністю серед молоді користується камінь закоханих з красномовним написом: «Я тебе люблю». А відвідувачі старшого віку призначають зустрічі біля фонтану, біля якого проходять запальні дискотеки вечорами.

Чудовою вінницької традицією стало проведення на території парку народних гулянь і свят, приурочених до важливих дат, таких як День міста і День Незалежності, з обов'язковим покладанням квітів до пам'ятників.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Контакти
Область
Вінницька область
40 га
Відкритий: 1936 року
МКП Вінницязеленбуд
Колишні назви: Центральний парк культури і відпочинку імені Максима Горького