Перейти до основного вмісту

Театр для дітей та юнацтва - Суми

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 20:19

Театр для дітей та юнацтва в Суми
У далекому 1907 році в Сумах, на місці, де розташовувався міський річний балаган, почалося будівництво унікального для того часу будівлі з залізобетону. Нічого подібного раніше ніхто не бачив. Автором проекту виступив талановитий архітектор з Харкова - Гінзбург.

Будівництво майбутнього театру тривало сім років, і велося на гроші місцевої влади та меценатів. Особливо велика сума надійшла від Дмитра Митрофановича Корепанова - людини, що обожнює театральне мистецтво і сцену. На той час, театр дійсно був єдиним у своєму роді, адже наявність обертається сцени і статі, що змінює кут нахилу, зводило його в ранг унікального.

А якщо до цього додати прекрасну акустику і глядацький зал на 800 місць, то інтерес до нього перевершував всі очікування. Перед будівлею театру розкинувся чудовий літній сад, в якому під час антракту прогулювалася красиво одягнена публіка.

Театр для дітей та юнацтва
Долю театру не можна назвати легкою. Багато разів за історію свого існування він піддавався перебудовам і реконструкцій. Так в 1943 році, при відступі, фашисти підпалили театр, майже повністю його знищивши. Але, незважаючи на всі труднощі, він кожен раз відроджувався заново.

Театр для дітей та юнацтва в Сумах - це один з небагатьох театрів, який зміг поєднати в собі кілька видів театрального мистецтва: драматичного і предмета, маски, ляльок. Він є лауреатом багатьох фестивалів і володарем різноманітних дипломів.

Сучасний репертуар театру є широку палітру вистав для дітей різного віку, а вечірні вистави зацікавлять і дорослих глядачів. Чудові п'єси сучасних авторів гармонійно поєднуються з п'єсами з золотого фонду світової літератури.

Час роботи:
- Вт - Пт з 10 до 18 (перерва з 12 до 13), Суб 9.30 до 18.00, Нд з 9.30 до 14.00, Пн- вихідний

Контакти
Область
Сумська область
Контактний номер
Відкрито: 1975 року
Тип: театр для дітей та юнацтва
Колишні назви: Сумський обласний театр ляльок