Перейти до основного вмісту

Театр драми і музичної комедії - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 17:52
Image
Театр драми і музичної комедії - Миколаїв

Миколаївський український театр
Зазвичай театральним і культурним центром країни прийнято вважати її столицю, оскільки саме сюди прагнуть потрапити всі провінційні актори, адже тільки тут зібрані всі вершки суспільства. Але Миколаївський український театр драми та музичної комедії ламає цей застарілий стереотип. Рідко звичайний провінційний театр може похвалитися розмаїттям репертуару, великою кількістю нових прем'єр в одному сезоні і повним аншлагом на всіх, буквально всіх його виставах. У разі Миколаївського академічного театру це саме так.

Свій важкий шлях Миколаївський театр почав в 1959 році, об'єднавши в собі театр юного глядача і пересувний театр Миколаєва. Під керівництвом майстра режисерської постановки Олега Ігнатьєва театр замахується на величезний жанровий спектр постановок, починаючи з класичних оперет, закінчуючи соціальними драмами, філософськими постановками і навіть музичними фантазіями.

Подібне різноманітність жанрів і стилів, запаморочлива гра акторів, які немов зживаються зі своїми персонажами, запаморочливі хореографічні постановки привертає все більшу кількість глядачів. Тепер кожен гість Миколаєва, який приїхав сюди лише на кілька днів, включає відвідування театру в свою екскурсійну програму.

Миколаївський академічний український театр драми та комедії
Через 30 років на чолі Миколаївського театру ставати не менш талановитий діяч мистецтв та заслужений працівник культури України Микола Берсон. За час його керівництва відбувається грандіозне перетворення і перевтілення театру, який виходить на всеукраїнський рівень і ставати в один ряд з відомими театрами Києва, Львова та інших міст України.

З під рук Н.Берсона, як справжнього скульптора, з'являється новий, модернізований і вдосконалений театр, в якому любов'ю до глядача пронизане абсолютно все, і афіша, і інтер'єр, і костюми, і постановки. А заслуженою винагороду не змушує себе довго чекати. Уже в 2001 році Миколаївському театру присвоюють звання академічного і в його стінах відкривають малу камерну сцену, чому невимовно раді не тільки дружний колектив, а й вдячні глядачі.

На нашу думку будь-який відпочинок повинен бути гармонійним і комплексним, включаючи в себе відвідування різноманітних місць і пам'яток. Тому не пропустіть можливість порадувати себе прекрасним проведенням часу, набратися нових сил і розширити свій кругозір. І ми впевнені, що Ваш відпочинок в Миколаїв стане незабутнім і неповторним, як і саме перебування в цьому чудовому і повному дивовижних місць місті.

Час роботи:
- Пн-Нд: 09:00 - 17:00

Відкрито: 1 листопада 1927 року
Тип: драматичний театр
Україна, місто Миколаїв, вулиця Дунаєва, 59
Миколаївська область