Театр імені Щепкіна - Суми

Головне фото
Театр імені Щепкіна - Суми

Театр імені Щепкіна в Сумах
Реноме сумського театру драми і музичної комедії ім. М.Щепкін може викликати заздрість навіть у іменитих столичних театрів. І справа не тільки в тому, що «Тріска», як його люблячи називають сумчани, є одним з найстаріших театрів сучасності, а й в тому, що він зумів зберегти і примножити славні традиції, володарем яких він є впродовж вісімдесяти років.

Починаючи свою творчу біографію як єдиний у своєму роді мандрівний театр робітників і селян, він поступово перетворився в музично - драматичний. Спочатку творчий колектив театру пріоритетним напрямком вважав для себе відтворення творів великих класиків, таких як «Наталка-Полтавка», «Камінний господар», «Отелло» і ряд інших.

Театр імені Щепкіна
Але в 1980 році театр знову піддали реорганізації. Репертуар театру поповнився чудовими оперними творами і оперетковими постановками. Так, наприклад, опера «Запорожець за Дунаєм» вже традиційно проходить при повному аншлагу.

Театр імені Щепкіна в сумах веде активну гастрольну діяльність, як в своїй країні, так і за кордоном, всюди користуючись незмінним успіхом і заслуженою любов'ю глядачів. Високохудожню роботу творчого колективу театру гідно оцінюють любителі театрального мистецтва і професійні критики.
У стінах театру регулярно проходять загальноміські заходи, присвячені різним державним святам та офіційним датам.

Час роботи:
- З 10:00 до 19:00

Місця України

Адреса

google карта
Контактний номер
Будівництво
Відкрито: 1933 року
Додаткова інформація
Місткість: 822 місця
Тип: театр драми та музичної комедії
Область
Сумська область