Театр ляльок імені Олександра Довженка - Чернігів

Головне фото
Театр ляльок імені Олександра Довженка - Чернігів

Ви вирішили відвідати Чернігів разом з дітьми, і не знаєте яку цікаву програму їм запропонувати? Тоді Ви точно не помилитеся, якщо зупиніться біля афіші лялькового театру. Куплені квитки в ляльковий театр приведуть малюка в захват, а саме уявлення подарує йому море радості і веселощів.

Чернігівський ляльковий театр ім Довженка по праву вважається одним з найстаріших лялькових театрів початку ХIХ століття, який отримав статус професійного. Саме завдяки цій чудовій театру, Чернігів довгий час вважався «столицею петрушечники».

Найбагатші лялькові традиції і чудова гра молодих талановитих акторів, відкривають перед глядачем світ дитячих казкових персонажів і неймовірно цікавих історій. Вся атмосфера театру просякнута любов'ю до дітей, бажанням відвести малюка в таємничий світ казки. Сто сорок посадкових місць театру далеко не завжди вистачає, що б розмістити всіх бажаючих.

Ляльковий театр користується заслуженою популярністю, як серед малюків, так і серед дітей старшого віку. І це не дивно, адже в його діючому репертуарі понад двадцять найцікавіших вистави, і кожна дитина може вибрати свою улюблену казкову історію.

Час роботи:
- З Вт по Нд: з 10:00 до 17:00

Місця України

Адреса

google карта
Контактний номер
Будівництво
Відкрито: 1976 року
Область
Чернігівська область