Перейти до основного вмісту

Фортеці

Королівський арсенал - Львів

Надіслав: admin , дата: чт, 02.02.2017 - 23:54
Королівський арсенал - Львів

Будівля арсеналу виконана в стилі бароко і зводилося відомим фортифікатором П. Гродзіцький з 1639 по 1646 рік. Будівля була побудована за наказом польського короля Владислава ІV, і служило складом для зброї перед прийдешньою війною. Арсенал виконаний з каменя і являє собою втілення тонкої архітектури барокового стилю. Споруда має внутрішній дворик, який ховається за двома потужними оборонними стінами. Фасад будинку являє собою пишну лоджію з трьома арками.

Хотинська фортеця - Чернівецька область

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 21:42
Хотинська фортеця - Чернівецька область

Історія Хотинська фортеця
Одним з визнаних чудес України є фортеця в Хотині - видовищне і потужна споруда, було ареною багатьох важливих подій історії. Зараз сюди їдуть туристи з усього світу. Фортеця в Хотині добре збережена і неодноразово служила декорацією в кіно: тут проходили зйомки фільмів «Д'Артаньян і три мушкетери», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Стріли Робін Гуда», «Захар Беркут», «Тарас Бульба» та інших .

Аккерманська фортеця - Одеська область

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 17:36
Аккерманська фортеця в ночному сяйві

Аккерманська фортеця в Білгород-Дністровський
У місті Білгород-Дністровський розташована одна з найбільших фортець України. Її площа - 9 га, а загальна довжина стін сягає 2 км! Висота стін і оборонних веж - від 5 до 15 м, а ширина - від 1,5 до 5 метрів.

Київська фортеця - Київ

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 09:41
Київська фортеця - Київ

Музей київська фортеця
      Київська фортеця була закладена 1679 року гетьманом І. Самойловичем і засмучена гетьманом І. Мазепою, а також царем Петром I під час війни між Росією і Швецією. Цар не рахувався з інтересами монастиря, і тим більше з інтересами місцевого населення (жителів тисячі дворів зігнали з осілих місць). У 1712 р силами козаків гетьмана І. Скоропадського було побудовано лінійні оборонні споруди - ретраншементи. В цілому будівництво було завершено в 1723 році.

Чуфут-Кале Місто фортеця - Крим

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 19:13
Чуфут-Кале Місто фортеця - Крим

Бахчисарай печерний місто Чуфут Кале
Чуфут-Кале - найдавніший печерний місто в околицях Бахчисарая. Як і інші печерні міста, він надзвичайно мальовничий, лежить на плоскій вершині гори зі стрімкими схилами. Але на відміну від інших занедбаних гірських поселень в Чуфут-Кале збереглися не тільки печерні комплекси, а й чимало середньовічних споруд.