Перейти до основного вмісту

печери

Печери тернопільщини - найбільші у світі печери

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 20:47
Печери тернопільщини - найбільші у світі печери

Печери Тернопільщини
Борщівський район Тернопільської області - одна з найбільш «печерних» територій в світі. Мільйони років тому на цьому місці знаходився океан, на дні якого виник шар гіпсових відкладень. Пізніше, коли в процесі освіти Карпат море відступило, в гіпсових покладах стали з'являтися тріщини, через які протягом тисячоліть проникала вода і проточуємо підземні ходи.

Скелі Довбуша - печерний комплекс

Надіслав: admin , дата: пн, 30.01.2017 - 14:55
Скелі Довбуша - печерний комплекс

Скелі Довбуша - печерний комплекс
Скелі Довбуша в Яремче - мальовничий и очень популярна у туристов куточок Прикарпаття (Івано-Франківська область). Незважаючі на велику Кількість відвідувачів и туристичну інфраструктуру, в Цій місцевості прекрасна екологія і чудова природа.
Геологи визначили, что Скельний масив образoвался бoлее 70 мілліонoв років назaд и знаходять нa днe дaвно нe Сущeствуют мoря. Скелі тягти з вoстока на Захід почти кілометр, ширина масиву - 200 метрів

Печери Криму

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 19:09

Мармурова печера | печера Еміне-Баїр-Хосар | печера Кизил-Коба в ар Криму
У Кримських горах є багато печер, і найбільш видовищні з них розташовані в гірському масиві Чатир-Даг. Масив, назва якого в перекладі з татарської означає «гора-шатер», утворився більш 13О млн років тому, коли Крим перебував на дні прадавнього океану.

Соляні шахти - Соледар

Надіслав: admin , дата: сб, 28.01.2017 - 19:28
Соляні шахти - Соледар

Соляні шахти - Соледар
Унікальною туристичною визначною пам'яткою Донбасу є соляні печери Соледара, влаштовані в відпрацьованих соляних шахтах.
Соледар - місто, засноване на місці соляних шахт. Величезні поклади солі утворилися тут 250 млн років тому на місці мілководної затоки древнього Пермського моря. Добувати сіль почали ще до нашої ери, а з хви століття - в промислових масштабах. І в наші дні видобуток триває, його проводить підприємство «Артемсіль».