Автономна Республіка Крим

АР Крим

Севастополь

Головне фото
Севастополь

Місто-герой Севастополь - один з найбільших туристичних центрів Криму. Тут добре розвинена інфраструктура, тому відпочиваючі можуть відправитися на різні екскурсії по всьому півострову. А велика кількість цікавих пам'яток наповнює відпочинок в Севастополі палітрою різнокольорових вражень.

Надіслав: devoleksiy , дата: нд, 29.01.2017 - 19:22

Стародавнє місто Херсонес Таврійський і його Хора

Головне фото
Стародавнє місто Херсонес Таврійський і його Хора

Севастополь | "Херсонес Таврійський"
В мальовничій Карантинній бухті Севастополя розташований Херсонес Таврійський - стародавнє місто, руїни якого є однією з найпопулярніших визначних пам'яток Криму. Щорічно Херсонес Таврійський відвідують тисячі туристів з усього світу. Його територія оголошена історико-культурним заповідником, одним з найважливіших заповідників країни.

Надіслав: devoleksiy , дата: нд, 29.01.2017 - 19:20

Інкерман

Головне фото
Інкерман

Климентівський печерний монастир »в Інкермані
Незвичайний куточок Криму - місто Інкерман, а точніше - Монастирська скеля на його околиці, над Чорної річкою. Над майже вертикальним схилом гори височіють вежі стародавньої фортеці Каламіта. Схил поцяткований печерами монастиря Святого Климента, наземні будівлі якого розташовані біля підніжжя.

Надіслав: devoleksiy , дата: нд, 29.01.2017 - 19:19

Балаклава

Головне фото
Балаклава

Балаклавська бухта база підводних човнів »
Балаклава - один з найпопулярніших курортів Криму. Відпочиваючих і туристів приваблюють прекрасні пляжі з чистою водою, мальовничі гірські пейзажі, а також цікаві пам'ятки міста.

Балаклава: надійна бухта.
Місто розташоване навколо Балаклавської бухти - найкрасивішою і зручною в Криму. Її використовували ще в античні часи. Греки називали бухту Сюмболон-Лімен, тобто «гавань символів». На думку літературознавців, саме вона описана Гомером в "Одіссеї": тут її герої зустріли кровожерливе плем'я Лістрігонів.

Надіслав: devoleksiy , дата: нд, 29.01.2017 - 19:18

Чорнорічинський каньйон - Севастополь

Головне фото
Чорнорічинський каньйон - Севастополь

Чорноріченське каньйон
До мальовничого каньйону Чорної річки з різноманітним видовищним ландшафтом здавна прокладають популярні туристичні маршрути, залишають після себе чимало яскравих вражень. Каньйон простягається від Байдарській до Інкерманській долини на 12 км і є найдовшим в Криму.
Офіційно Чорноріченське каньйон має статус ландшафтного парку - пам'ятки природи Криму. Туристичні інформаційні ресурси називають його мініатюрним кримським Дарьялу, в порівнянні з Дарьялськім ущелиною на Кавказі.

Надіслав: devoleksiy , дата: нд, 29.01.2017 - 19:16