Автономна Республіка Крим

Севастополь

Головне фото
Севастополь

Місто-герой Севастополь - один з найбільших туристичних центрів Криму. Тут добре розвинена інфраструктура, тому відпочиваючі можуть відправитися на різні екскурсії по всьому півострову. А велика кількість цікавих пам'яток наповнює відпочинок в Севастополі палітрою різнокольорових вражень.

Стародавнє місто Херсонес Таврійський і його Хора

Головне фото
Стародавнє місто Херсонес Таврійський і його Хора

Севастополь | "Херсонес Таврійський"
В мальовничій Карантинній бухті Севастополя розташований Херсонес Таврійський - стародавнє місто, руїни якого є однією з найпопулярніших визначних пам'яток Криму. Щорічно Херсонес Таврійський відвідують тисячі туристів з усього світу. Його територія оголошена історико-культурним заповідником, одним з найважливіших заповідників країни.

Інкерман

Головне фото
Інкерман

Климентівський печерний монастир »в Інкермані
Незвичайний куточок Криму - місто Інкерман, а точніше - Монастирська скеля на його околиці, над Чорної річкою. Над майже вертикальним схилом гори височіють вежі стародавньої фортеці Каламіта. Схил поцяткований печерами монастиря Святого Климента, наземні будівлі якого розташовані біля підніжжя.

Балаклава

Головне фото
Балаклава

Балаклавська бухта база підводних човнів »
Балаклава - один з найпопулярніших курортів Криму. Відпочиваючих і туристів приваблюють прекрасні пляжі з чистою водою, мальовничі гірські пейзажі, а також цікаві пам'ятки міста.

Балаклава: надійна бухта.
Місто розташоване навколо Балаклавської бухти - найкрасивішою і зручною в Криму. Її використовували ще в античні часи. Греки називали бухту Сюмболон-Лімен, тобто «гавань символів». На думку літературознавців, саме вона описана Гомером в "Одіссеї": тут її герої зустріли кровожерливе плем'я Лістрігонів.

Чорнорічинський каньйон - Севастополь

Головне фото
Чорнорічинський каньйон - Севастополь

Чорноріченське каньйон
До мальовничого каньйону Чорної річки з різноманітним видовищним ландшафтом здавна прокладають популярні туристичні маршрути, залишають після себе чимало яскравих вражень. Каньйон простягається від Байдарській до Інкерманській долини на 12 км і є найдовшим в Криму.
Офіційно Чорноріченське каньйон має статус ландшафтного парку - пам'ятки природи Криму. Туристичні інформаційні ресурси називають його мініатюрним кримським Дарьялу, в порівнянні з Дарьялськім ущелиною на Кавказі.

Мангуп - Бахчисарай

Головне фото
Мангуп - Бахчисарай

Печерний місто Мангуп-кале
У печерному місті Мангуп прекрасно поєднуються захоплюючі види і археологічні пам'ятники, які розповідають про історію цього місця. Величезне плато Маігуп-Кале розташоване серед вершин Внутрішньої гряда Кримських гір. З трьох сторін плато оточене стрімкими 70-метровімн кручами, а з четвертого боку прорізано трьома балками, якими тільки і можна дістатися до вершини. Звідки б ви не дивилися на мангупского плато, воно має приголомшливий вигляд, але з вершини розгортаються не менш мальовничі пейзажі довколишніх гір і каньйонів.

Бахчисарай

Головне фото

Бахчисарай Старе місто | "Ханський палац" в Бахчисараї
Місто Бахчисарай - історична столиця кримського ханства, тут зародилася кримсько-Тарская культура. Місто багате на цікаві та унікальні пам'ятки, серед яких перлини міжнародного значення.

Чуфут-Кале Місто фортеця - Крим

Головне фото
Чуфут-Кале Місто фортеця - Крим

Бахчисарай печерний місто Чуфут Кале
Чуфут-Кале - найдавніший печерний місто в околицях Бахчисарая. Як і інші печерні міста, він надзвичайно мальовничий, лежить на плоскій вершині гори зі стрімкими схилами. Але на відміну від інших занедбаних гірських поселень в Чуфут-Кале збереглися не тільки печерні комплекси, а й чимало середньовічних споруд.

Печери Криму

Головне фото

Мармурова печера | печера Еміне-Баїр-Хосар | печера Кизил-Коба в ар Криму
У Кримських горах є багато печер, і найбільш видовищні з них розташовані в гірському масиві Чатир-Даг. Масив, назва якого в перекладі з татарської означає «гора-шатер», утворився більш 13О млн років тому, коли Крим перебував на дні прадавнього океану.

Великий каньйон Криму

Головне фото
Великий каньйон Криму

Великий каньйон - один із наймальовничіших куточків Кримських гір, тут пролягає чудовий пішохідний маршрут. Вузьку ущелину, утворює каньйон, розташований на північно-східних схилах Ай-петрінського гірського масиву. Довжина Великого каньйону - 6 км, а ширина місцями зменшується до 3 м. «Стіни» каньйону - стрімкі кручі висотою до 320 метрів.