Перейти до основного вмісту

Чернівецька область

Резиденція митрополитів Буковини і Далмації - Чернівці

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 21:45
Резиденція митрополитів Буковини і Далмації - Чернівці

Коротка історія міста Чернівці - Вперше назва міста Чернівці згадується у феодальній грамоті за 1408 р Наступні століття поселення входило до складу Молдавської держави, було важливим торговим і митним центром на шляху з Польщі в Чорне море, за що часто терпіло грабіжницькі татарські набіги. Приєднання Буковини в 1774 р до Австрійської монархії додав нового імпульсу розвитку краю, а надання в 1786 Чернівцям статусу центру округу, а в 1849 рр. - Окремої провінції взагалі докорінно змінило міське життя.

Успенський собор - Біла Криниця

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 21:44
Успенський собор - Біла Криниця

Історія виникнення села біла криниця

      На місці нинішньої Білої Криниці вже в 1430 існував хутір Тернавка, а з 1765 є перша згадка про поселення Варниця. Через постійні військові сутички в прикордонній смузі в другій половині XVIII ст. села прийшли в занепад. Коли Північну Буковину захопила Австрійська імперія, ці землі в 1780 передали збіглим за межі Росії від релігійних переслідувань старообрядців, так званим Липованах. У 1784 тут заснували село, завдяки криниці з білуватою вапнякової водою воно було названо Білій Криницею.

Чернівці

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 21:43
Чернівці

Чернівці - гід по місту: що подивитися в Чернівцях
Чернівці - гарне і колоритне місто, просякнуте особливою атмосферою Буковини. Буковина - невеликий багатонаціональний регіон, де протягом століть пліч-о-пліч жили українці, євреї, румуни, молдавани, угорці, німці, поляки, вірмени, росіяни, цигани та ін. Кожен з народів вніс свій внесок в буковинську культуру і в архітектурний ансамбль Чернівців .

Хотинська фортеця - Чернівецька область

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 21:42
Хотинська фортеця - Чернівецька область

Історія Хотинська фортеця
Одним з визнаних чудес України є фортеця в Хотині - видовищне і потужна споруда, було ареною багатьох важливих подій історії. Зараз сюди їдуть туристи з усього світу. Фортеця в Хотині добре збережена і неодноразово служила декорацією в кіно: тут проходили зйомки фільмів «Д'Артаньян і три мушкетери», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Стріли Робін Гуда», «Захар Беркут», «Тарас Бульба» та інших .