Перейти до основного вмісту

Гори

Старокиївська гора - Київ

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 12:10
Старокиївська гора - Київ

Старокиївська гора в Києві

      Старокиївська гора - місце, звідки починався Київ. Тут стояли палати київських князів, зміцнення, під захистом яких кияни давали відсіч ворогам. На згадку про славне минуле міста встановлено камінь з викарбуваними давньоруської в'яззю словами з «Повісті временних літ»: «Звідси земля руська і стала бути». Зараз на місці стародавнього міста утворений археологічний заповідник, тут же знаходиться Національний музей історії України. В експозиції музею представлена ​​історія країни від глибокої давнини до наших днів.

Скелі Довбуша - печерний комплекс

Надіслав: admin , дата: пн, 30.01.2017 - 14:55
Скелі Довбуша - печерний комплекс

Скелі Довбуша - печерний комплекс
Скелі Довбуша в Яремче - мальовничий и очень популярна у туристов куточок Прикарпаття (Івано-Франківська область). Незважаючі на велику Кількість відвідувачів и туристичну інфраструктуру, в Цій місцевості прекрасна екологія і чудова природа.
Геологи визначили, что Скельний масив образoвался бoлее 70 мілліонoв років назaд и знаходять нa днe дaвно нe Сущeствуют мoря. Скелі тягти з вoстока на Захід почти кілометр, ширина масиву - 200 метрів

Чорногора - Українські Карпати

Надіслав: admin , дата: пн, 30.01.2017 - 14:52
Чорногора - Українські Карпати

Памятки Івано Франківської області
Найвищі гори України розташовані на кордоні Івано-Франківської та Закарпатської областей і відносяться до Чорногорського кряжу, де прокладені багато туристичних маршрутів. Мандрівників приваблюють можливість підкорити найвищі вершини країни, захоплюючі види, а також самобутня гуцульська культура яка надає гірському краю якоїсь екзотики.

Яремче - Івано-Франківська область

Надіслав: admin , дата: пн, 30.01.2017 - 14:50
Яремче - Івано-Франківська область

Яремче гірськолижний курорт
Місто Яремче - гірський курорт, який розташований на вицоте 550 - 585 метрів над рівнем моря. Навколо нього підносяться хребти Ґорган і Явірник. Лежить Яремче в гірській западині, немов перлина в чудовій раковині.
Це - найвідоміший відпочинок і оздоровчий центр краю. Місто знаходиться над стрімкою річкою Прут між живописними горами.
Саме тут перетинаються більшість карпатських туристичних маршрутів. Сама родзинка - водоспад Пробій і міст над ним.

Марамарош

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 23:33
Марамарош

Мараморош Закарпатська область
Закарпатті - самобутній край. Його специфічна культура увібрала риси багатьох держав, до складу яких закарпатські землі входили в різні часи. Культурні шари налягали один на одного і створили унікальний синтез європейських архітектурних течій і народних традицій корінного населення.