Перейти до основного вмісту

Житомирська область

Житомир

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 22:25
Житомир

Памятки міста Житомир
Відпочинок в Житомирі - справжній рай для любителів природи і активного проведення часу. Сам місто стоїть на трьох пагорбах, а з усіх боків Житомир оточують вікові ліси - прекрасна обитель для санаторіїв і баз відпочинку. Через місто протікає дві річки: Кам'янка та Тетерів.

Друга давно вже прославилася серед альпіністів своїми скелястими берегами. Всього в 20 км від Житомира знаходиться селище Дениші, який стоїть на лівому березі річки Тетерів - це місце користується величезною популярністю у туристів і екстремалів України і ближнього зарубіжжя.

Камяне Село - Урочище

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 22:23
Камінне Село - Урочище

У величезному лісі Житомирської області причаївся український Стоунхендж природного походження. На великій території (15 гектарів) розкидані величезні валуни, відшліфовані дощами і порослі мохом. Здалеку скупчення цих монолітів нагадує село на узліссі - ось і назвали це місце Кам'яним Селом.

Бердичів

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 22:22

Бердичів - місто особливе в Україні. Понад сто п'ятдесят років він був неформальній культурної і торгівельною столицею українських євреїв. З 1765 р. тут проводилися ярмарки, одні з найбільших в Європі. До революції за чисельністю населення, 80% якого становили євреї, місто Бердичів посідав п'яте місце в Україні.

Маєток Ганських - Верхівня

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 19:50
Маєток Ганських - Верхівня

Верховна палац Ганський (музей Бальзака)
Селище Верхівня розташований в Ружинському р-ні Житомирської області. Відомий і цікавий своїм палацом. Палацом колишньої садиби польських аристократів графів Ганських.
Верхівня перебувала у володінні різних польських шляхетських родів, в XVII ст. селищем і околицями володіли Любомирські, але після їх зубожіння, в середині XVIII ст., Верхівня була надана в оренду шляхтичу Яну Ганський.

Костел святої Варвари - Бердичів

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 19:48
Костел святої Варвари - Бердичів

Історія виникнення костелу Святої Варвари у бердичеві
       Передісторія костелу Святої Варвари (або, якщо занурюватися в першоджерела, Барбари) в східній частині Бердичівського центру міста починається з 1756, коли на цьому місці з'явилася дерев'яна восьмигранна каплиця в честь коронації ікони Матері Божої Бердичівської. Через кілька років на кошти однієї з співвласниця Бердичева Барбари Радзивілл почалося будівництво костелу, яке закінчилося в 1782. Споруда з соснового дерева мало подібну сучасної форму, його побудували різьбленим вівтарем (з розп'яттям в центрі) на південь.