Луганськ

Submitted by admin on Tue, 01/31/2017 - 01:09

Памятки Луганська
Як і абсолютно будь-яке місто в Україні, Луганськ теж не позбавлений своїх особливостей і цікавих місць.
Найзручніше дістатися до Луганська на поїзді, до того ж опинившись на пероні, ви відразу зможете відзначити першу пам'ятку Луганська - ж/д вокзал. Його будівля зовсім не схоже на вокзали в інших містах - дах будівлі має форму дуги і опускається до самої землі. Закінчивши огляд цієї архітектурної споруди, знайдіть відповідний готель, а після вирушайте на прогулянку. Готелі в Луганську дуже затишні, а ціни ж вас приємно здивують.

Якщо ви приїхали з дітьми, неодмінно відвідайте парк скульптур «Казковий світ». Втім, місце користується великою популярністю і у дорослих. Тут ви зможете побачити скульптури персонажів багатьох дитячих казок. Ідею створення парку втілив в життя Андрій Боровий - відомий діяч культури і скульптор.

Всі скульптури яскраво і нарядно розфарбовані і створені піднімати настрій всім, хто завітав сюди.
Близько від цього місця знаходиться ще один парк скульптур - пам'ятка не тільки Луганська, але і всього світу. Парк-музей кам'яних скульптур - це зібрання найдавніших кам'яних баб, знайдених археологами на території Луганської області.

Ще одна частина міста, на яку варто звернути увагу - це пам'ятники Луганська. Адже так найкраще можна зрозуміти саме місто і дізнатися багато цікавого про його історії.
Про воєнні роки цієї місцевості вам розкажуть меморіальний комплекс «Борцям революції», а також комплекс «Гостра Могила».
Зверніть увагу на пам'ятник Трудівнику Луганщини, що розташувався в центрі міста. Пам'ятник усієї трудової частини міста був увічнений в обличчі чоловіка з факелом в руках.

Луганськ - край широких степів
Крім усього іншого, в Луганську дуже гідна архітектурна складова. Абсолютно унікальною спорудою є готель «Україна». Автором проекту будівлі став архітектор І. Ю. Каракіс. Фасад готелю повністю встелена мозаїкою. Це непередаване видовище гри фарб не залишить вас байдужим. Щоб відчути все багатство архітектури Луганська, неодмінно завітайте до його духовне серце - Свято-Володимирський кафедральний собор.

Надзвичайної краси споруда виконана з цегли - сонячний оранжевий колір храму роблять ще багатшими п'ятнадцять золотих куполів! Собор є втіленням російсько-візантійського стилю і є самим грандіозним культовим будовою на всьому південному сході України. І нарешті, одним з найновіших, але не менш красивих соборів міста є храм Святого благовірного Олександра Невського. Найвища будівля в світлих пастельних тонах прикрашають 5 куполів.

Також місто Луганськ славиться своїми музеями: обов'язково відвідайте музей Пеле - футбольному кумиру доброї частини нашої планети. Цей унікальний музей був відкритий в 2012 році і приймає своїх захоплених глядачів до цього дня. Відвідайте музей Авіаційної техніки - в Луганську він вартий особливої ​​уваги.

Луганськ розкинувся у двох річок: Лугань і вільхові, що стікаються в одну під цим славним містом. Погостювати в цьому місті пару днів і край широких степів залишить у вашому серці теплий відбиток.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Контакти
Область
Луганська область
Contact number
286,2 км²
Засноване: 1795 року
Статус міста: з 1882 року
Поділ міста: Артемівський район, Жовтневий район, Камянобрідський район, Ленінський район
Населення: 414 509 (01.01.2016)
Густота населення: 1448 осіб/км²
Поштові індекси: 91000-91479
Телефонний код: +380 (642)
Висота над рівнем моря: 78 метрів
Водойма: Річка Лугань Річка Вільхівка
День міста: Вихідні посеред вересня
Код КОАТУУ: 4410100000