Skip to main content

Дім офіцерів флоту - Миколаїв

Submitted by admin on Tue, 01/31/2017 - 18:03
Image
Дім офіцерів флоту - Миколаїв

Дім офіцерів флоту - Миколаїв
Буквально все в прекрасному місті Миколаєві, так чи інакше, пов'язане з суднобудуванням або ж з людьми, які працюють або служать в цій сфері. У цьому світлі мені б хотілося окремо зупинитися на будівлі Будинку офіцерів флоту, зведеному в стилі класицизму, як в іншому і всі будівлі мають відношення до кораблебудування.

Всім відомий вислів "Делу - час, а потісі - годину". Оскільки Миколаїв був і залишається містом корабелом, на тривалий час в місті на час ремонту їх суден або ж за покликом служби зупинялися моряки разом зі своїми сім'ями.

Щоб дати їм можливість відпочити від виснажливого плавання і служби адміралу А.Грейсу прийшла ідея побудувати для них місце проведення культурного відпочинку, що в свою чергу, значно знижувало рівень пияцтва серед членів екіпажів суден (що було не мало важливим).

Незабаром в Будинку культури моряків вже проводили бали, прийоми, літературні та сімейні вечори. У стінах будівлі навіть була створена численна бібліотека, де організовувалися лекції і проводилися свого роду семінари.

На сьогоднішній день Будинок офіцерів військово-морського флоту кілька втратив свій прекрасний вигляд і потребує реконструкції, але ця пам'ятка як і раніше привертає увагу туристів, яким хочеться зануритися в атмосферу культурного відпочинку мужніх
моряків, які безстрашно борознили морські простори.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Контакти
Область
Миколаївська область
Україна, місто Миколаїв, вулиця Артилерійська, 7
Миколаївська область