Городище Дикий Сад - Миколаїв

Submitted by admin on Tue, 01/31/2017 - 18:11
Image
Городище Дикий Сад - Миколаїв

Городище Дикий Сад - Миколаїв
Як ми вже згадували раніше, при першому нашому знайомстві з містом Миколаїв, це місто таїть в собі безліч таємниць. Однією з таких таємниць, а до всього іншого ще і тим, хто в Топ-100 семи чудес України, є стародавнє городище "Дикий сад".

Що власне він собою являє? А представляє він собою не що інше як місто, що лежить під сучасним Миколаєвом, який, за даними археологів і учених, своїм корінням сягає в далекий 1250-900 рр. до нашої ери. Первісної назви міста, а якщо бути точним, то кіммерійського поселення, ми, на жаль, не знаємо, а "Дикий сад" його називають тому, що на території розташування городища колись з ініціативи адмірала Грейга був розбитий фруктовий сад і з тих пір місцеві жителі тільки так і кличуть цей район.
Городище "Дикий сад"
Побачити це древнє місто своїми очима можливо, але, на превеликий наш жаль, екскурсії по цьому дивовижному місцю на сьогоднішній день, не проводяться. Та й саме городище поки ще не має статусу архітектурної пам'ятки.

Але ви завжди зможете поглянути на знайдені експонати в Миколаївському краєзнавчому музеї, де вам із задоволенням розкажуть про безліч захоплюючих дух знахідок, знайдених на місці розкопок.

Існує ідея створення власного музею, присвяченого городища "Дикий сад", де і самі миколаївці, і гості міста зможуть на власні очі побачити житлові приміщення, головну вулицю, а також оборонні споруди древнього міста, оспіваного Гомером. Сподіваюся, що ми всі разом будемо очікувати подальшого розвитку цього історичного комплексу, який, безсумнівно, відкриє нам завісу своєї таємниці і історії.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Україна, м Миколаїв, вул. Артилерійська, кут Набережної
Миколаївська область