Ліски парк - Миколаїв

Submitted by admin on Tue, 01/31/2017 - 18:12
Image
Ліски парк - Миколаїв

Ліски парк - Миколаїв
Всім нам добре відома фраза, що стала практично крилатою: "Справі - час, а потісі - годину". І, незважаючи на істинно промисловий і робочий характер міста Миколаєва, все його жителі, перш за все люди, яким просто необхідний відпочинок для того, щоб докласти ще більше зусиль для розвитку їхнього улюбленого міста.

І одним з таких магічних місць, які наділяють людей новими силами і енергією, є парк Ліски. Тому під час вашої подорожі і насолоди прекрасними пам'ятками, якими рясніє Миколаїв, виділіть хоча б трохи часу на те, щоб провести їх в цьому чудовому парку культури і відпочинку.

Перші згадки про парк Лескідатіруется ще далеким 1790 роком, але тоді він був величезну територію дико зростаючих дерев і чагарників, які в народі називалися волосінями. Саме звідси і пішла майбутнє назва вже нового облагородженого парку, яким ми його маємо можливість споглядати сьогодні.
Парк "Ліски"
Але цього прекрасного парку довелося пережити довгі і болісні роки запустіння, вирубки і забуття. На щастя в Миколаєві були люди, які всіма своїми силами намагалися відстояти, відродити колишню пишність і чистоту атмосфери парку Ліски, де всі бажаючі змогли б провести свій відпочинок і дозвілля в Миколаєві, насолоджуючись чудотворним і бадьорить ароматом сосен і ялин, величчю тополь і розкішшю оздоблення інших зелених насаджень.

На території парку ви також можете побачити прекрасний пам'ятник, присвячений працівникам Миколаєва, а точніше учасникам святкування 1 травня, відомого як день всіх трудящих. Люди, на честь яких було зведено пам'ятник, виступали за розширення прав усіх робітників, встановлення 8-годинного робочого дня і за гідне грошове винагороду їх праці.

Це дивно умиротворений місце стане чудовим доповненням вашого перебування в Миколаєві, воно урізноманітнює ваше дозвілля, додасть нових сил для ваших абсолютно несподіваних відкриттів, які приберіг для вас такий незвіданий і небачений досі Миколаїв.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Контакти
Область
Миколаївська область
Україна, місто Миколаїв, вулиця Бутоми, 3
Миколаївська область