Храм святителя Миколая - Миколаїв

Submitted by admin on Tue, 01/31/2017 - 18:13
Image
Храм святителя Миколая - Миколаїв

Храм святителя Миколая
Якщо вам пощастить провести тривалий час в Миколаєві, ви неодмінно помітите деяку особливість, а саме те, що в місті розташовані приблизно п'ять каплиць Святого Миколая. Цей факт дивний лише на перший погляд, оскільки Святого Миколая вважають покровителем міста, і до того ж, хто не любить доброго старця, щороку приносить подарунки дітям, які вели себе добре весь попередній рік.

Ми рекомендуємо вам відшукати їх всіх і знайти для себе найпривабливішу, але розповімо ми про каплицю Святого Миколая Чудотворця, що перебувати на площі Леніна в Миколаєві, а також про каплицю, яка зустрічає тих, хто приїжджає в місто з боку Одеси.

Храм святителя Миколая
Каплиця, що розташовується на Адміральській вулиці, була побудована в XXI століття, де до цього знаходився найвідоміший і самий головний собор в Миколаєві - Адміралтейський. Над назвою каплиці не стали довго думати і вирішили назвати її на честь такого улюбленого і шанованого всіма святого.

Ця невелика каплиця приваблює своєю умиротворенням і скромністю, що дарує не тільки її внутрішньо, але і зовнішнє оздоблення. Колірна палітра виконана в пастельних тонах, які притаманні також і зображень Святого Миколая. Незважаючи на те, що Каплиця Святого Миколая - це не собор, храм і не церква, де зазвичай служби проводять на постійній основі, місцеві жителі Миколаєва з великим задоволенням регулярно відвідують каплицю Святого Миколая і звертаються до святого зі своїми найпотаємнішими бажаннями.

Ще одну дивовижну каплицю Святого Миколая ми зможете відвідати в районі Варварівки. Вірніше, тепер каплицю вже називають храмом і тут проводять обряди вінчання і хрещення. Чому ми окремо зупинилися саме на цьому храмі Святого Миколая? Справа в тому, що настільки яскравого і примітного храму ми, чесно кажучи, ще не зустрічали. Зовнішній вигляд храму приковує до себе погляд з перших хвилин.

Храм святителя Миколая
Замість вікон у храмі вітражні зображення картин з життя Святого Миколая. З чотирьох сторін храму знаходяться статуї, які зображують Архангела Гавриїла, Михаїла, Уріїла і Рафаїла. Купол облицьований так званим "синім златоцвет", що має неймовірний синій колір, який немов вогнем горить в сонячних променях. Звичайно ж, інтер'єр храму не поступається своєю барвистістю та яскравістю зовнішньої облицювання.

Тут на тлі пастельних і блакитних тонів зображені філігранні образи Святого Миколая, Ісуса Христа і Діви Марії. А світло, що ллється крізь різнокольорові вітражі, яскравими кольоровими зайчиками ще яскравіше оздоблює інтер'єр храму.

Звичайно, можливо, вам захочеться відкрити для себе чудеса і інших каплиць Святого Миколая, де вас будуть чекати нові несподівані сюрпризи. Ми впевнені, що такі відкриття стануть прикрасою вашої поїздки до Миколаєва.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Соборна
Миколаївська область