Рівне

Submitted by admin on Wed, 02/01/2017 - 19:54

Памятки рівне
Місто Рівне - дуже затишний і зелений містечко - розташувався він на річці Устя. Тутешня архітектура дуже примітна і цікава, адже місту вже більше 700 років. Неодмінно варто відвідати Рівненські парки - це особливе надбання міста, багато з них мають державне значення.

Мабуть, пам'ятки Рівне варто почати оглядати з костелу Святого Антонія. Храм виконаний в неоготичному стилі і дуже гарний зовні. А всередині будівлі починаючи з 80-х років розташовується будинок органної музики. Тут варто один з найкращих в Європі органів, а сама будівля має прекрасну акустику, тепер тут регулярно проходять концерти камерної музики.

У центрі міста Рівне є ще одна велична будова, справжня гордість міста - Воскресенський собор. Цей храм має багатющу історію і, безсумнівно, гідний Вашої уваги. Собор пофарбований у світло-жовтий колір і увінчаний п'ятьма позолоченими банями. Усередині будівля має багате оздоблення: розписи на стінах і під склепіннями, надзвичайної краси вітражі - всім цим Ви зможете милуватися в Воскресенському соборі.

Рівне - місто закоханих
Якщо ви любите подорожувати і прагнете знаходити нові цікаві місця, до Вашого здивування, в Рівненському краї Ви знайдете їх більш ніж достатньо. Наприклад, в місті Рівне недавно відкрили єдиний в Україні музей бурштину. Експозиція музею представляє безліч предметів: від ювелірних виробів до картин і одягу, декорованих сонячним каменем. Тут Ви зможете побачити камені, віком понад 40 млн. Років. Також в музеї знаходиться справжня гордість всієї України - амулет, виточений з бурштину, якому вже понад 2,5 тисячі років. Уявіть, що ще в ті далекі часи наші предки вже робили з сонячного каменю підвіски і прикраси.

Унікальне місце для прогулянок і відпочинку Ви знайдете в декількох кілометрах від міста Рівне. У невеликому містечку Клевань знаходиться вигадливий - «тунель кохання». Сам тунель утворюють стоять в ряд дерева, чиї гілки змикаються нагорі, між ними пролягають рейки залізниці. Це місце давно стали місцем паломництва закоханих пар не тільки України, а й усього світу. Кожна пора року прикрашає «тунель кохання» по-своєму. Навесні і влітку цей пишний коридор переливається всіма відтінками зелені, восени одягає шикарну мантію, розшиту золотом, ну а в зимовий снігопад це дивовижне місце перетворюється в царство Снігової королеви з дитячих казок.

У Рівному також є пишні зелені парки, які варто відвідати. Одним з них є парк імені Тараса Шевченка. Він є офіційним пам'ятником паркового мистецтва: тут знаходиться безліч рідкісних порід дерев, є і дуже древні екземпляри віком понад 200 років. Рослини в цьому парку зібрані з усього світу! У Рівненському парку ім. Шевченко ви побачите безліч красивих фонтанів і скульптур. Це прекрасне місце для відпочинку славиться на весь Рівненський край.

Дуже часто Рівне називають містом закоханих. Адже щоб прогулятися по знаменитих рівненським паркам і побачити «тунель кохання», сюди з'їжджаються закохані пари з усієї України.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Контакти
Україна, місто Рівне
Область
Рівненська область
Contact number
63 км²
Перша згадка: 1283 року
Магдебурзьке право: 1492 року
Статус міста: з 1939 року
Населення: 247 572 (01.04.2016)
Густота населення: 3930 осіб/км²
Поштові індекси: 33000–33499
Телефонний код: +380 (362)
Висота над рівнем моря: 187 місто
Водойма: річка Устя, озеро Басівкут
Код КОАТУУ: 5610100000