Skip to main content

Флотський бульвар - Миколаєв

Submitted by admin on Wed, 02/01/2017 - 17:27
Image
Флотський бульвар - Миколаєв

Флотській бульвар - Миколаєв
Нам, як істинних патріотів і цінителям всіх принад міст нашої неосяжної і чудовою України, відомо, що в кожному з міст є загальна пам'ятка - і це головна вулиця, свого роду Майдан Незалежності в Києві або Приморський бульвар в Одесі, але місцевого масштабу. У Миколаєві такий головною вулицею вважають Флотський бульвар.

Флотський бульвар в Миколаєві вважають не тільки чудовим місцем відпочинку, звідки відкривається дивовижний і зачаровує дух вид на річкові простори, що протікає внизу річки Інгул, але і місцем скупчення історичних і пам'ятних місць міста, які так чи інакше пов'язані з цілим життям і розвитком Миколаєва. Прогулюючись по пішохідній доріжці, на своєму шляху ви зустрінете безліч пам'ятників таких, як пам'ятник гарматі, що є знаковим присвятою заснування міста корабелів, пам'ятники першому громадянину Миколаєва М.Фалєєву, а також пам'ятник адміралу С.Макарова.

флотський бульвар
Вся архітектура Флотського бульвару пронизана морськими орнаментами і духом суднобудування, ці знаки ви зможете побачити і в ліхтарях, що розташовані вздовж усього бульвару, і в якорі, що символізує собою міць всього військово-морського флоту, а також в прекрасних білих яхтах, що належать Миколаївському яхт-клубу.

Гармонійним вплітанням в морську стилістику Флотського бульвару є зелень висаджених білих акацій, лип, тополь та інших квітучих насаджень, що дарують прохолоду і рятівну тінь в літній спекотний день, і захист від дощу і снігу в негоду. Весь ансамбль також доповнений різноманітними кафе, дитячими майданчиками, фонтанчиками і лавочками, які лише додають унікальності й неперевершеності Флотському бульвару, і ви вже ніколи не сплутаєш його з іншою аналогічною пам'яткою.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Контакти
Область
Миколаївська область
Україна, місто Миколаїв, бул. флотський
Миколаївська область