Перейти до основного вмісту

Вулиця

Флотський бульвар - Миколаєв

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 17:27
Флотський бульвар - Миколаєв

Флотській бульвар - Миколаєв
Нам, як істинних патріотів і цінителям всіх принад міст нашої неосяжної і чудовою України, відомо, що в кожному з міст є загальна пам'ятка - і це головна вулиця, свого роду Майдан Незалежності в Києві або Приморський бульвар в Одесі, але місцевого масштабу. У Миколаєві такий головною вулицею вважають Флотський бульвар.

Андріївський узвіз - Київ

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 12:21
Андріївський узвіз - Київ

Андріївський узвіз - Київ
      Андріївський узвіз - культурне серце Києва. Цю яскраву вулицю часто порівнюють з паризьким Монмартром. І ця паралель багатопланова: крутий схил, закутий в бруківку; вернісаж під відкритим небом - ряди оригінальних сувенірів і картин місцевих художників; перфоманси та літературні читання на вулиці; нарешті, культурне обличчя Андріївського узвозу - видатні особистості, чиї життя і творчість пов'язані з цим надзвичайних місцем.

Майдан Незалежності - Київ

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 12:15
Майдан Незалежності - Київ

      Майдан незалежності - є головною площею Києва і головною площею всієї України, яка вже неодноразово підтверджувала своє культурне та історичне значення. Тут влаштовують грандіозні концерти і багатотисячні мітинги. Звідси починають знайомство з Києвом туристи.

Історія виникнення Майдану Незалежності

Вулиця Корзо - Ужгород

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 23:38
Вулиця Корзо - Ужгород

Відпочинок в Ужгороді
У кожному поважному місті є вулиця для прогулянок, яка є найпопулярнішим місцем проведення вільного часу корінного населення і гостей міста.

І Ужгород не виняток з цього правила. Вулиця Корзо і перетинає її вулиця Волошина формують перехрестя, іменований просто «хрест», де зосереджується найбільша кількість архітектурних споруд міста.

Примітним є і те, що в цьому районі немає багатоповерхових сучасних будинків, в основному це дво- і триповерхові будиночки, кожен з яких має архітектурну та історичну цінність.

Алея закоханих і фонтан - Дніпро

Надіслав: admin , дата: пт, 27.01.2017 - 23:37
Алея закоханих і фонтан - Дніпро

Алея закоханих и фонтан - Дніпро
У Дніпропетровську, як і в багатьох інших містах світу, є алея присвячена вічного почуття і людям його зазнають - Алея закоханих. Але на відміну від інших, на алеї цього міста представлені всі етапи закоханості і обладнані спеціальні для цього місця.

Є Лава виснажливих очікувань для дівчат і юнаків, які чекають свою другу половину. Це і алея приємних зустрічей, де можна побачитися не тільки з улюбленими, а й рідними і друзями. На алеї розташований фонтан Романтичних зустрічей або, як його ще називають, фонтан «Купідон» або «Амур».