Перейти до основного вмісту

Вулиця Корзо - Ужгород

Надіслав: admin , дата: нд, 29.01.2017 - 23:38

Відпочинок в Ужгороді
У кожному поважному місті є вулиця для прогулянок, яка є найпопулярнішим місцем проведення вільного часу корінного населення і гостей міста.

І Ужгород не виняток з цього правила. Вулиця Корзо і перетинає її вулиця Волошина формують перехрестя, іменований просто «хрест», де зосереджується найбільша кількість архітектурних споруд міста.

Примітним є і те, що в цьому районі немає багатоповерхових сучасних будинків, в основному це дво- і триповерхові будиночки, кожен з яких має архітектурну та історичну цінність.

На вулиці Корзо створені практично всі умови для невимушеній пішої прогулянки і насолоди красою міста. В першу чергу-це маленькі затишні кав'ярні, невеликі лавочки, різноманітні ресторанчики і магазинчики.

Тут же розташовується і будівля філармонії, і костел Святого Юрія, і будинок, більш відомий як "Білий корабель", виконаний з білої силікатної цегли.

Прогулянка по вулиці Корзо принесе Вам море задоволення і стане прекрасним доповненням вашого перебування в цьому мальовничому куточку Закарпатського краю.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Контакти
Область
Закарпатська область
Поштові індекси: 88000
Рух: пішохідна
Покриття: бруківка