Алея закоханих і фонтан - Дніпро

Головне фото
Алея закоханих і фонтан - Дніпро

Алея закоханих и фонтан - Дніпро
У Дніпропетровську, як і в багатьох інших містах світу, є алея присвячена вічного почуття і людям його зазнають - Алея закоханих. Але на відміну від інших, на алеї цього міста представлені всі етапи закоханості і обладнані спеціальні для цього місця.

Є Лава виснажливих очікувань для дівчат і юнаків, які чекають свою другу половину. Це і алея приємних зустрічей, де можна побачитися не тільки з улюбленими, а й рідними і друзями. На алеї розташований фонтан Романтичних зустрічей або, як його ще називають, фонтан «Купідон» або «Амур».

Алея закоханих і фонтан «Купідон»
Свою назву він отримав завдяки скульптурі Купідона на верхівці самого фонтану, який цілиться в кожного перехожого, готовий в будь-який момент випустити стрілу і уразити людину. І хоча фонтан досить молодий, він вже встиг обзавестися традиціями.

Закохані вірять, що фонтан здатний помирити посварених, а визнання в любові, зроблене біля нього сприяє тривалим і вдалим відносинам. Незважаючи на те, що фонтан «Купідон» найменший фонтан в місті, нестачі відвідувачів у нього немає. Біля фонтана знаходиться мідний рушник, вмонтований в бруківку.

Алея закоханих і фонтан «Купідон»
На ньому відбиток ноги нареченого і нареченої. Молодята люблять приїжджати сюди після одруження і ставати на рушник, за давньою українською традицією на довге і щасливе сімейне життя. Алея була відкрита після реконструкції, біля кінотеатру «Родина» в 2003 році. І стала своєрідним подарунком місту на його 227-річчя.

Тепер щороку алея святкує свій день народження разом з усіма дніпропетровцями.
Путівник по Україні призведе на Алею всіх закоханих, які шукають свою долю. Люди вірять, що не тільки закохані можуть зміцнити своє щастя на цій алеї, а й самотні серця можуть зустріти тут свою другу половинку.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Місця України

Адреса

google карта
Область
Дніпровська область