Філармонія - Полтава

Надіслав: admin , дата: чт, 26.01.2017 - 13:22

Напевно, багато хто з нас упевнені, що культурним і духовним центром країни є столиця держави. Можливо, так воно і є, в інших країнах, але не в Україні.

Багатство землі і духовний розвиток нашої держави ми можемо зустріти повсюдно, а іноді в таких невеликих містечках, як Полтава, нас чекають воістину дивні місця.

Одним з таких місць є Полтавська обласна філармонія, репертуар якої зможе припасти до смаку будь-якому цінителю мистецтва.

А що краще скрасить прекрасний вечір в Полтаві після виснажливого дня, проведеного на екскурсіях по визначних пам'ятках міста, як ні похід в філармонію.

Полтавська обласна філармонія в Полтаві була відкрита в 1943 році. Природно цей час було не зовсім відповідним для подібних проектів, але ж як ще можна було підняти дух міста і подарувати його жителям хоч дещицю прекрасного.

З кожним роком кількість ансамблів все росло і на сьогоднішній день в стінах філармонії проходять дивовижні концерти пісенно-музичних ансамблів, вокально-інструментальних ансамблів, жіночого театралізованого ансамблю пісні і танцю, тріо бандуристок, а також різних народних оркестрів.

Вони представляють на суд глядача не тільки класичні твори, а й оригінальні обробки народних пісень, які зрозумілі всім і кожному, незалежно від національності, віку, соціального статусу, адже музика - це мова, яка зрозуміла всім і в перекладі він не потребує.

Звільніть свою свідомість, дайте музиці можливість проникнути глибоко всередину і торкнутися струн вашої душі. Дозвольте мелодії забрати вас на струнах вдалину від буденності далеко за межі вашої свідомості.

Подібний відпочинок в Полтавській філармонії додасть вам нових сил, які, безсумнівно, знадобляться вам для подальшої подорожі і вивчення такого багатогранного і дивного міста як Полтава.

Час роботи:
- Вт-Нд: 9: 00-17: 00, вих. - ПН.

Контакти
Область
Полтавська область
Контактний номер