Обласна філармонія - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 17:55
Image
Обласна філармонія - Миколаїв

Миколаївська филармония.

Після тривалого і виснажливого дня, проведеного в спогляданні пам'яток Миколаєва, наситившись прекрасними видами і отримавши нові враження, безсумнівно, необхідно подумати про духовний та моральний відновлення витраченої енергії.

І ми знаємо, що може не тільки знову поставити вас на ноги, але і надати нових фарб у ваш відпочинок. Миколаївська філармонія запрошує вас в гості і пропонує в ваше розпорядження всю палітру і різноманітність музичних жанрів, а також весь талант видатних артистів, які з задоволенням подарують вам незабутній вечір.

Миколаївська обласна філармонія
Засновано Миколаївську філармонія була в 1937 році, а вже, починаючи з наступного року, на її сцені на повну силу працюють симфонічний оркестр Олега Лундстрема, хореографічний ансамбль "Дружба", Азербайджанський камерний оркестр, Казахстанський симфонічний оркестр і величезна кількість заслужених артистів. Саме зі сцени філармонії почали свій творчий шлях і запаморочливу кар'єру Лариса Долина, Олександр Сєров і Ігор Крутой.

Репертуар Миколаївській філармонії.

Репертуар  рясніє творами всіляких жанрів і стилів, а також блискучими артистами і віртуозними виконавцями, які створюють запаморочливі твори і захоплюючі програми, що волають до струн наших душ і мелодій нашого серця. Дозвольте собі доторкнутися до казкового світу музики, відчуйте духовну красу і потонемо в трелях, що пестять слух і підносять на небеса.

Будівля філармонії.

Будівля філармонії Сучасна будівля, в якому зараз знаходиться філармонія, закріплено за нею вже багато років. Споруда була виконана після Другої світової війни ще полоненими німцями. Однак вона не відповідає необхідним професійним стандартам, в наслідок чого у адміністрації відсутня можливість запрошувати артистів-гастролерів. Раніше філармонія розташовувалася в будівлю по вулиці Радянській. Споруда була виконана на замовлення філармонії. У ніші стін були поміщені старовинні амфори, які покращували акустику. Однак в 1984 році його знесли через загрозу аварійного руйнування. У наші дні на цьому місці побудовано житловий будинок. репертуар На особливу увагу заслуговує репертуар Миколаївській філармонії, так як він наповнений творами різноманітних жанрів і стилів. Головний скарб філармонії - її артисти і виконавці. Як доїхати Філармонія в Миколаєві розташована по вулиці Маршала Василевського. Дістатися сюди можна з центрального залізничного вокзалу. Для цього необхідно сісти на трамвай № 6 і вийти на зупинці «Вул. Маршала Василевського ». Також туристу підійде маршрутне таксі № 89 і 76, зупинка - «Вул. 9-я Слобідська »або« Вул. Комсомольська ».

В фейсбук: https://www.facebook.com/1nikfilarmonia

Час роботи:
- Вт - Нд: 08.00-17.00, Пн-вихідний

nick-philharmonic@ukr.net
Україна, місто Миколаїв, вулиця Маршала Василевська, 55
Миколаївська область