Фонтан "маленький принц" - Дніпро

Головне фото
Фонтан "маленький принц" - Дніпро

Фонтан "маленький принц" - Дніпро
У зеленому оазисі в центрі міста, де раніше знаходився Казенний ботанічний сад, який із фруктового саду запорізького осавула Лазаря Глоби, розташовується один з найстаріших парків Дніпропетровська, який називався іменем запорожця - засновника.

Перлиною парку є озеро. Окрасою озера став фонтан, відкритий в 2002 році. Фонтан названий ім'ям відомого літературного персонажа Маленького принца Антуана де Сент Екзюпері.

Навколишній пейзаж лаконічно підкреслює характер самого персонажа. На воді встановлено скульптурну композицію, автором якої є Володимир Наконечний.

Вона складається з постаті Маленького принца, який сидить на планеті поряд зі своєю трояндою, задумливо дивлячись у далечінь. Планета розташована на дузі, що йде під воду.

Поруч з планетою на поверхні води знаходиться будиночок Маленького принца. До появи фонтану «Маленький принц», в 1950-1970 роках, на цьому місці відвідувачів радувала статуя Самсона, що розриває пащу лева.

Зображення Самсона, зробленого за зразком скульптури в Петергофі, було однією з головних визначних пам'яток парку. Але потім скульптура безслідно зникла. В даний час фонтан прекрасно вписується в ландшафт парку, запрошуючи нас в гості до чудесного маленькому принцу.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Місця України

Адреса

google карта
Область
Дніпровська область