Київська фортеця - Київ

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 09:41

Музей київська фортеця
      Київська фортеця була закладена 1679 року гетьманом І. Самойловичем і засмучена гетьманом І. Мазепою, а також царем Петром I під час війни між Росією і Швецією. Цар не рахувався з інтересами монастиря, і тим більше з інтересами місцевого населення (жителів тисячі дворів зігнали з осілих місць). У 1712 р силами козаків гетьмана І. Скоропадського було побудовано лінійні оборонні споруди - ретраншементи. В цілому будівництво було завершено в 1723 році.

      Основу Київської фортеці становив земляний вал з 10 бастіонами і напівбастіонів. Висота валу - близько 6 м в довжину і більше 20 м в ширину, на схилах, перед ним раніше був рів (нині повністю засипаний). До Старої Печерської фортеці вело троє воріт. Сюди були переведені адміністративні та військові установи. Розвиток фортифікаційного мистецтва привело до значного розвитку фортеці в 1830-50-х рр., Коли зводилися нові споруди. Серед них - "казарма на перешийку» та інші будівлі, які можна побачити протягом подальшого знайомства з Печерському. З тих пір стара фортеця стала цитаделлю. В кінці XIX ст. На території і навколо Київської фортеці було дозволено вести цивільне будівництво. У 1905 р . старовинний вал прорізала вулиця з транспортним рухом.

Як дістатися до Музею київська фортеця
      Від Вокзальній площі, 1 (центральний ж / д вокзал в Києві) необхідно пройти 110 метрів (2 хвилини) в напрямку зупинки (Центральний ж / д вокзал). Далі сісти в тролейбус №14 (час очікування транспорту на зупинці може зайняти у вас 4-8 хвилин), далі відправитися в напрямку зупинки Музей "Київська фортеця" (приблизний час у дорозі - 13 хвилин). Від зупинки пройти 230 метрів (3 хвилини) в напрямку Київської фортеці (вул. Госпітальна, 24а). Також до музею можна дістатися і на власному автомобілі. Розрахувати маршрут ви можете тут

- Ціна: немає даних

Час роботи:
- Вт-Нд: 10: 00-18: 00, вих - Пн

Контакти
Область
Київська область
Контактний номер
Електронна адреса