Храм Христа Спасителя - Ужгород

Головне фото

Собор воздвиження хреста господнього в Ужгороді
До одним з наймолодших храмів Ужгорода, що належать до християнства, можна віднести собор Воздвиження Хреста Господнього, який був побудований в 2000 році. Незважаючи на свій юний вік, православний собор вражає своєю монументальністю, витонченістю і міццю.

Висота храму становить більше 60 метрів і, завдяки цьому, його можна побачити з будь-якої точки Ужгорода. Важко не помітити собор Хреста Господнього, або як його ще називають Кирило-Мефодіївський собор, завдяки блискучому і спрямованому вгору позолоченого купола, на вершині якого розташовується масивний хрест вагою в 500 кг і висотою 8 метрів.

Цікавим фактом є ще й те, що установка цього хреста проводилася за допомогою вертольота. На нижньому ярусі поблискують блакитні купола меншого розміру. Внутрішнє оздоблення собору жодним чином не поступається своєю пишністю і урочистістю зовнішнім виглядом храму. Тут все виконано в кращих традиціях старовинних православних храмів з використанням позолочених прикрас.

Відмінною рисою собору вважається те, що він складається з нижнього і верхнього храмів, які одночасно можуть вміщати понад 5 тисяч прихожан. Від нього немов віє спокоєм і спокоєм. Кожен відвідувач неодмінно відчує силу духу, укладеного в цих могутніх стінах.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- З Пн по Нд: з 10:00 до 19:00

Контакти
Область
Закарпатська область
Контактний номер
Places Ukraine
Будівництво
Кінець будівництва: 2000 рік
Керуюча організація
УПЦ МП
google карта
Надіслав: devoleksiy , дата: пн, 30.01.2017 - 23:26