Храм Всіх Святих - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 18:06
Image
Храм Всіх Святих - Миколаїв

Храм Всіх Святих - Миколаїв

Єдиною церквою, що змогла зберегти свій первозданний вигляд, набутий при будівництві, а також пронести крізь роки негараздів і переломних історичних подій свої цінності, віру і знання, є Церква Всіх Святих в Миколаєві. До того ж церква є однією з найстаріших церков Миколаєва, оскільки датою її зведення є 1807 рік.

Розміщена Церква Всіх Святих на території старого Миколаївського кладовища, де в основному знайшли упокоєння відомі духовні діячі, а також досить видатні люди, як, наприклад, М.Фалєєв, чий склеп ви теж зможете відвідати, коли ви відвідаєте церкви.

Церква Всіх Святих
Будівля храму являє собою одноповерхову кам'яна споруда білого кольору з високою дзвіницею. Характерними для церкви є її простота, витонченість, відкритість і така дивовижна привабливість. Ці ж якості притаманні і інтер'єру храму, де все виконано з душею, що залишає тільки приємні відчуття спокою й умиротворення.

Можливо, цьому сприяє той факт, що ще ніколи за час свого існування Церква Всіх Святих в Миколаєві не закривала свої двері, а в найбільш важкі часи саме сюди приносили книги, ікони та інші цінності, щоб вони залишалися в безпеці.

Загальна довіра, непохитна віра і глибока надія - ось, що прикрашає це місце і робить його унікальним. Ви, безумовно, отримаєте заряд цих відчуттів, а також зможете відвідати безліч пам'ятників і склепів, присвячених видатним особистостям, якщо виділіть у вашій програмі перебування в Миколаєві час на екскурсію до цього чудового Миколаївському храму.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- цілодобово

Збудована: 1807 року
Контакти
Область
Миколаївська область
Україна, місто Миколаїв, вулиця Степова, 35
Миколаївська область