Костел і монастир бернардинів - Львів

Надіслав: devoleksiy , дата: пт, 03.02.2017 - 00:09
Головне фото

Костел і монастир ордену бернардинів - це пишне і величне спорудження, яке в давні часи, виконувало важливу оборонну функцію. Будівництво храму почали монахи-бернардинці в XV столітті, в той час храм був зведений в дереві. Але будова незабаром спалили православні, які не хотіли приймати вторгнення заходу. Лише на початку XVII століття, з дозволу польського короля Сигізмунда III, бернардинці звели костел вже в камені.

Як і багато пам'ятників у Львові, костел виконаний в стилі ренесанс з відгомонами маньєризму. Це пам'ятник архітектури виконаний в досить цікавому стилі - строгий і простий низ будівлі створює прекрасний контраст пишною химерності його верхівки. Поглянувши на фасад будинку, ви побачите скульптури найсвятіших ордену бернардинів, а також фігури апостолів Андрія і Петра і Богоматері. Внутрішнє оформлення костелу також відрізняється особливою витонченістю - тут інтер'єр виконаний в стилі бароко. Перед вашими очима постануть рідкісної краси вівтарі XVIII століття, а на стінах ви зможете спостерігати чудові розписи, що створювалися кращими художниками тих часів. Біля костелу розташовується вежа висотою 38 метрів, на її верхівці ви побачите красивий циферблат годинника з боєм. Монастирський комплекс має в собі внутрішній дворик, де над колодязем споруджена чудової краси ротонда.

Щоб побачити всю красу бернардинського монастиря, відвідайте його також увечері: храм приймає таємничий і загадковий вигляд завдяки підсвічуванню різнокольоровими вогнями.

Область
Львівська область
Місця України
Будівництво
Початок будівництва 1600 рік
Кінець будівництва 1630 рік
Керуюча організація
Українська греко-католицька церква
google карта