Костел святого Юрія - Ужгород

Головне фото

Костел святого Юрія - Ужгород
В історичному "серці" Ужгорода розташовується римо-католицький костел, початок будівництва якого було покладено в 1610 році за наказом Юрія Другета, тодішнього власника Ужгородського замку.

На жаль, хоча зведення костелу і велося ударними темпами, воно не було закінчено з причин раннього відходу з життя графа Другета. Його наступник не особливо бажав продовжувати будівництво костелу, тому впродовж довгого часу це місце являло собою просто руїни. Остаточний вигляд костел святого Георгія знайшов тільки в 1766 році і на той час його архітектурний стиль нагадував необароко.

Сьогодні Римо-католицький костел користується величезною популярністю і кожен турист неодмінно включає його відвідування в програму свого перебування в Ужгороді. Зовнішній вигляд костьолу вражає своїм багатством і вишуканістю, а головне його прикраса - картина для вівтаря, написана Лукачем Краккером, від якої неможливо відвести очей, - затьмарює своєю пишністю, все внутрішнє оздоблення костелу.

Незважаючи на численні реставрації цієї пам'ятки архітектури, внутрішнє оздоблення костелу практично не змінило свій вигляд, все залишилося таким же, як і 200 років тому. Все це допоможе Вам відчути ауру минулого, яка таїться в стінах цього дивного архітектурного витвору мистецтва.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- Пн - Нд: з 7:30 до 18:30

Контакти
Область
Закарпатська область
Контактний номер
Places Ukraine
Будівництво
Початок будівництва: 17 ст., сучасна — 1762 року
Кінець будівництва: 1766 року
Керуюча організація
католицизм
Архітектурний стиль
google карта
Надіслав: devoleksiy , дата: пн, 30.01.2017 - 23:27