Перейти до основного вмісту

Місто лева Львів - колиска культури України

Надіслав: admin , дата: чт, 02.02.2017 - 21:47

Памятки міста Львова - Кожне місто має свою неповторну атмосферу. Якщо ви цінуєте затишок, любите старовинні будинки і вузькі вулички - їдьте на екскурсію до Львова. Місто «кращого в світі кави», як називають його цінителі, заснований у 1256 році і названий на честь сина короля Лева.

Цей історичний і культурний центр зберігає в собі найбільшу кількість пам'яток архітектури України. Однією з головних визначних пам'яток є Площа Ринок Львівська ратуша. У ратуші знаходиться оглядовий майданчик, а чотири фонтани з фігурами античних богів прикрашають саму площу.

Тут же ви зможете покататися в кареті, запряженій двійкою красивих коней, а так само купити букетик квітів у однієї з дівчат в одязі XIX століття. Пройшовши крізь мальовничий скверик, ви потрапите до Оперного театру. Будівля являє собою цілий твір мистецтва. Також улюблене туристами місце - це Личаківський цвинтар. Більшу частину пам'яток тут зводили відомі скульптори і архітектори.

З недавніх пір на території «Личаковкі» проводяться нічні екскурсії, щоб передати всю містичне пишність панує тут атмосфери. Якщо ви вирішили відвідати славне місто Львів, неодмінно підніміться на гору Високий замок. Сам замок не зберігся до наших днів -зараз на його місці знаходиться оглядовий майданчик, з якого відкривається чудовий вид на все місто.

Коли ви вдосталь надивилися на Львів з піднесення, неодмінно спустіться в його підвали - там ви знайдете Першу Львівську Пивоварню. Тут ви зможете дізнатися про історію пивоваріння, а так само спробувати тільки приготованого пива! Крім того, погляд кожного туриста відразу приверне безліч Львівських соборів. Латинський, Домініканський і собор Святого Юри вразять вас своєю величною архітектурою в готичному стилі.

Місто Лева - колиска культури України
Місто Львів дуже славиться своїм достатком антуражних кафе. Відвідайте знамениту «Криївку», покуштуйте вишуканих солодощів в «Цукерні» і обов'язково загляньте в музей-ресторацію «Гасовалямпа». Прогулюючись по Львову, приділіть особливу увагу мережі закладів «Майстерня Львівського шоколаду». Тут ви знайдете шоколадні вироби ручної роботи, а також зможете поспостерігати за самим процесом виробництва шоколадних ласощів.

Ці оригінальні куточки міста Лева залишать вас не меншому захваті, ніж його архітектурні пам'ятники.
Любителям нетрадиційного туризму буде цікава екскурсія Таємниці львівських двориків ». Її учасники зможуть побачити численні старовинні розписи і гвинтові сходи, які зачаїлися в глибині міських вуличок. Крім усього іншого, Львів є культурним центром України цілий рік тут проходять безліч різноманітних фестивалів.

Для любителів фольклору, буде цікавий фестиваль Етновир. Всіх без винятку зацікавить міське свято На каву до Львова »з кавовою ярмарком. День міста святкує Львів восьмого травня. У цей день ви зможете спостерігати достаток різних концертів і урочистий парад. Сміємо вас запевнити Львів вразить своєю таємничістю і оригінальністю всіх, хто має щастя стати його гостем хоча б на пару днів. Особливі атмосферу міста Лева набуває в пору золотої осені.

Мальовничі алеї і парки одягають шикарні мантії з жовтого листя, а старовинні будиночки і затишні кафе ще більше ваблять теплим ароматом смачної кави. Десь приємно пестить слух трель трамвайних рейок і доноситься стукіт копит об бруківку. Вся ця казка огортає вас теплим пледом вечірніх вогнів, і як би тихенько шепоче на вухо "Завітай Іще раз"

Контакти
Область
Львівська область
Контактний номер
192,01 км²
Перша згадка 1256
Населення: 728 350
Поділ міста: 6 районів
Густота населення: 4001 осіб/км²
Поштові індекси: 79000–79490
Телефонний код: +380 (32)
Висота над рівнем моря: 289 метрів (середня висота)
Водойма: річка Полтва