Художній музей імені Йосипа Бокшая - Ужгород

Головне фото

Відпочинок в Ужгороді
Щоб Ваш візит в Ужгород був повноцінним, Вам обов'язково потрібно відвідати ще один музей, який вважається справжнім культурним центром всього Закарпатського краю. Почав своє існування художній музей в 1945 році і спочатку розташовувався в приміщеннях Ужгородського замку.

Через кілька років музей набув такої популярності, що було прийнято рішення про переміщення його в центр міста, щоб спростити всім бажаючим доступ до шедеврів відомих митців. На сьогоднішній день надбанням музею є 5 тисяч експонатів, які включають роботи українських, російських, угорських та інших не менш талановитих авторів. Умовно всі твори можна поділити на такі основні групи: роботи художників Західної Європи, Центральної Європи, а також роботи, які належать українському і російському мистецтву, починаючи з XVI століття і закінчуючи XX століттям. Особлива увага тут приділяється іконописних творів, які мають дуже велику художню цінність для художників, і матеріальну - для колекціонерів.

В музеї Ви також зможете знайти роботи нового, так званого «закарпатського» образотворчого мистецтва, які належать пензлю майстрів регіональної школи живопису. Музей дає можливість всім шанувальникам прекрасного доторкнутися до образотворчого спадщини українського народу, а також зразків культури інших народів світу. Художній музей здивує Вас своєю різноманітністю і багатогранністю і стане прикрасою вашого візиту до Ужгорода.

Час роботи:
- Вт - Нд: 10: 00-17: 00, Пн - вихідний

Контакти
Область
Закарпатська область
Контактний номер
Електронна адреса
Places Ukraine
Будівництво
Відкритий: листопад 1948 року
Додаткова інформація
Фонд: понад 9 000 одиниць
google карта
Надіслав: devoleksiy , дата: пн, 30.01.2017 - 23:29