Художній музей імені В. В. Верещагіна - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 18:01
Image
Художній музей імені В. В. Верещагіна - Миколаїв

Художній музей імені В. В. Верещагіна - Миколаїв
Кожна пам'ятка Миколаєва, який з давніх-давен вважається містом корабелів, несе в собі відбиток цього ремесла або ж людей, що залишили незгладимий слід в його історії. Таким великим людиною, в пам'ять про якого члени спілки художників СРСР вирішили створити художній музей, був Василь Верещагін.

Цей великий художник-баталіст, уродженець Миколаєва, трагічно загинув, перебуваючи на борту броненосця "Петропавловськ", але за час свого життя встиг зробити величезний внесок в розвиток мистецтва і живопису зокрема. Щоб вшанувати і увічнити пам'ять про прекрасне майстра, було докладено багато зусиль для створення Миколаївського художнього музею, названого в його честь.

музей Верещагіна
Цікавим фактом є і те, що офіційно художній музей розпочав свою роботу в далекому 1914 році і на сьогоднішній день він гордо носить звання найстаршого музею подібного роду у всій Україні. Завдяки немислимим зусиллям та ініціативі князя Н.Гедройца, а також підтримці та сприянню відомого художника І.Рєпіна сьогодні вашій увазі представлена ​​величезна експозиція, яка включає в себе вишукані картини, унікальні етюди і вражаючі малюнки, що належать пензлю найіменитіших митців.

Сердь них варто згадати роботи І.Айвазовського, В.Маковського і, звичайно ж, найбільш відомим художником-патріота В.Верещагіна, що передали музею сім'я, друзі майстра і шанувальники його неперевершеного таланту.

Тільки ступивши на поріг Музей Верещагіна в Миколаєві, ви будете вражені пишнотою і різноманітністю фарб і сюжетів, ви будете захоплені тим, з якою максимальною точністю і детальністю відтворені картини з життя простих моряків, а також побачите велич її величності морської стихії в усьому її пишноті, могутність і силі.

Кожна робота буде немов волати до самим питаннях струнах вашої душі і вам захочеться годинами насолоджуватися цим художнім раєм. Дозвольте цих сюжетів захлеснути вас і забрати далеко, де будете тільки ви і первозданний світ навколо.

Час роботи:
- 9: 00-17: 00, вих. - Пн, Ср.

Відкритий: 1914 року
Контакти
Область
Миколаївська область
Україна, місто Миколаїв, вулиця Велика Морська, 47
Миколаївська область