Історичний музей імені Дмитра Яворницького - Дніпро

Головне фото

Історичний музей імені Дмитра Яворницького - Дніпро
Дніпропетровський історичний музей ім. Дмитра Івановича Яворницького був заснований більше 160 років тому. Однак і в наші дні музей не втратив своєї актуальності: його щороку відвідує понад 300 тисяч гостей з усього світу.
Музей названий на честь знаменитого історика Д. І. Яворницького, який займав пост директора музею понад 30 років. Саме в роки його керівництва колекція музею значно розширилась і була поповнена рідкісними експонатами.

Зараз Дніпропетровський історичний музей представляє собою цілий музейний комплекс, що складається з 6 філій по всьому місту.

У музеї представлені експонати античного часу, пам'ятники Стародавнього Єгипту, предмети козацької епохи і новітньої історії. Гордістю музею є найбільша в світі колекція скіфських і половецьких «кам'яних баб», датована ІІІ тисячоліттям до н.е.

У музеї проводяться тематичні екскурсії, екскурсії-спектаклі, театралізовані нічні екскурсії. Щорічно організовуються ярмарки, концерти, презентації книг, виставки. Для дітей працює студія ліплення з глини, проводяться різні майстер класи.

- Ціна: дор - 20, дет - 10

Час роботи:
- Вт-Нд: 10-16, Пн - вих.

Контакти
Область
Дніпровська область
Контактний номер
Places Ukraine
Будівництво
Засновано: 1849 рік
Відкритий: лютий 1849 року
google карта
Надіслав: devoleksiy , дата: пт, 27.01.2017 - 23:34