Краєзнавчий музей - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 17:50
Image
Краєзнавчий музей - Миколаїв

Краєзнавчий музей в Миколаєві вважається найстарішим зборами рідкостей по всій Україні. Хоча, офіційно музей був відкритий в 1913 році, перші його експонати почали збирати воєдино ще 1804-1806 роках і на сьогоднішній день його колекція налічує понад 200 експонатних одиниць, зібраних під одним дахом в будівлях Старофлотьських казарм, які в свою чергу є частиною комплексу Адміралтейство .

У стінах Старофлотьських казарм розташовується все багатство миколаївської землі: це і предмети зоології та ботаніки, які розміщені в дивовижної краси інсталяціях і композиціях, а також стародавні предмети старовини, що оповідають про многосотлетней історії, які жили на цій території народів. Тут ви також зможете відшукати експозиції, що розповідають про різні події, які довелося пережити місту і його жителям, як Кримська війна 1854-1855 рр., Битви з Наполеоном і інші не менш багатозначні факти з біографії міста.

Миколаївський обласний краєзнавчий музей
Вперше, напевно, нам важко словами виразити те емоційне враження, отримане від відвідування Миколаївського краєзнавчого музею, оскільки аналогів в Україні йому дійсно немає. Тут все експозиції виконані просто бездоганно з такою скрупульозною точністю, яка просто вражає уяву.

Перехід від одного стенду до іншого нагадує подорож у часі, що переносить вас від однієї події до іншої, з одного середовища в іншу, ви стаєте невидимим глядачем, який на мить потрапив в потрібний час в потрібне місце. Таких вражень ви ще ніде не отримували і ми впевнені на 100%, що візит в Миколаївський краєзнавчий музей стане для вас найбільш насиченим дозвіллям.

Дорогі відвідувачі наш онлайн путівник по Україні бажає Вам приємного відпочинку.

Час роботи:
- Пн-Нд: 10: 00-18: 00, Пт.- вих.

Засновано: 1913 року
Фонд: понад 160 тис
Image
Старий Краєзнавчий музей - Миколаїв
Image
Краєзнавчий музей з середини - Миколаїв
Image
Старий Краєзнавчий музей - Миколаїв
Image
Старий Краєзнавчий музей - Миколаїв
Контакти
Область
Миколаївська область
Україна, місто Миколаїв, вулиця Набережна, 29
Миколаївська область