Краєзнавчий музей - Ужгород

Головне фото

Краєзнавчий музей - Ужгород
Закарпатський краєзнавчий музей, який налічує понад 115 тисяч експонатів, розташованих в 40 приміщеннях, Ви зможете відвідати під час екскурсії в Ужгородський замок. Це воістину одне з кращих музеїв України, в якому представлено все багатство Закарпатського краю.

Музей відкрив свої двері в 1947 році, і з кожним роком колекція поповнюється все новими предметами мистецтва мають також і історичну цінність, які розділені по різнопрофільних відділам. Наприклад, відділ природи включає в себе фізико-географічні характеристики Закарпаття, дані про флору і фауну, водних системах, ландшафтних зонах.

Тут Ви можете побачити колекцію опудал мешкають в цьому регіоні тварин і птахів. Доповненням є роботи місцевих художників, що зображують красу закарпатської природи. У відділі археології Ви зможете побачити найбільшу колекцію бронзових виробів, монет і грошових знаків.

У відділі історії міста і замку знаходяться предмети, які мають безпосереднє відношення до виникнення Ужгорода, а також належать всім, хто коли-небудь був власником Ужгородського замку. У музеї також є відділ релігії і духовної культури, який розташований в стінах колишньої духовної семінарії.

Відділ народного мистецтва та етнографії пропонує своїм відвідувачам колекцію вишиванок та інших предметів одягу, а також виставку народних музичних інструментів. У Закарпатському краєзнавчому музеї зібрано весь багатий світ Закарпаття. Відчуйте його культуру, насолодіться його мальовничістю, і обов'язково збережіть у своєму серці частинку його краси!

Час роботи:
- Вт - Нд: 10: 00-18: 00, Пон - вихідний.

Контакти
Область
Закарпатська область
Контактний номер
Places Ukraine
Будівництво
Засновано: 1945 рік
Додаткова інформація
Фонд: 120 тисяч одиниць
google карта
Надіслав: devoleksiy , дата: вт, 31.01.2017 - 00:47