Музей-заповідник імені М. Коцюбинського - Чернігів

Головне фото

Коцюбинський Михайло Михайлович переїхав до Чернігова в 1898 році. Разом зі своєю сім'єю він оселився в затишному будинку на тихій вулиці.
Саме в цьому місті Коцюбинський написав свої найвідоміші твори: «Fata morgana», «Intermezzo», «Тіні забутих предків» і багато інших.

Останні п'ятнадцять років його життя в Чернігові подарували письменникові багато творчих ідей, які він блискуче втілив в художньому слові.
Будинок Коцюбинських став центром культурного життя міста. Його часто відвідували відомі письменники, художники і актори, композитори, а літературні «суботи» Михайла Михайловича збирали в вітальні молодих, талановитих письменників: Б.Грінченка, М.Жука, В.САМОЙЛЕНКО, М.Чернявського.

У 1934 році, до святкування сімдесятирічного ювілею видатного автора, в його будинку відкрили літературно-меморіальний музей-заповідник. Протягом багатьох років його очолювала донька Ірина Коцюбинська.

У всіх кімнатах з абсолютною точністю відтворена обстановка в якій жив і творив великий майстер слова. Також експонується особиста бібліотека, рукописи та листи Коцюбинського.

Проста обстановка і скромний інтер'єр дають можливість відвідувачам відчути дух того часу, перейнятися епохою в якій народжувалися безсмертні твори.

В даний час Музей Коцюбинського включає в себе кілька експозицій. Це сучасна літературна експозиція, меморіальний будинок і сад, в якому ростуть дерева посаджені письменником.

- Ціна: немає даних

Час роботи:
- Понеділок - П'ятниця 9:00 - 17:30 (Сб, Нд - 10:00 - 17:30)

Контакти
Область
Чернігівська область
Контактний номер
Places Ukraine
Будівництво
Засновано: 1934 року
google карта
Надіслав: devoleksiy , дата: ср, 01.02.2017 - 22:10