Музей суднобудування і флоту - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 17:58
Image
Музей суднобудування і флоту - Миколаїв

Музей суднобудування і флоту - Миколаїв
Візитною карткою Миколаєва і єдиному в своєму роді не тільки на Україні, але і у всьому світі є музей суднобудування і флоту, розташований в штабі Чорноморського флоту. Відкрито музей був у 1978 році в будівлі, яке входило в список пам'ятників архітектури 18-19 століть, стіни якого побачили безліч відомих полководців і людей, що залишили свій слід в історії розвитку суднобудування і флоту.

Будівля музею виконано в стилі російського класицизму, перед його входом розташовуються гармати, що були зняті з раніше діючих кораблів, а вздовж алеї, що веде до дверей музею, встановлені фігури таких флотоводців, як Ушаков, Нахімов і Беллінсгаузен.

Численна колекція музею суднобудування розміщується в 12 великих залах, де, переходячи від одного до іншого, ви зможете своїми очима побачити розвиток суднобудування, починаючи з давніх часів, і закінчуючи сучасністю.

Музей суднобудування і флоту
Ви побачите креслення, макети, карти, навігаційні системи, особисті речі і навіть устаткування, якою користувалася команда корабля, а також тріумфальні гармати і нагороди з бойових крейсерів. На окрему увагу заслуговує зал, присвячений періоду Кримської війни, оскільки цей період особливим чином переплітається з історією Миколаєва. Також примітним було те, що саме в цей важкий час відбувається перехід від вітрильного до панцирної флоту.

Родзинкою музею суднобудування і флоту Миколаєва можна вважати зал присвячений виробництву підводних човнів, що були на озброєнні Чорноморського, Північного і навіть Тихоокеанського флоту. Тут ви можете побачити макети та фото підводних човнів відомих як "Малютка", "Щука", що сходили з конвеєра саме в Миколаєві. Екскурсоводи з превеликим задоволенням розкажуть вам всі переваги тієї чи іншої машини, а також розкажуть про бойові заслуги кожної з них.

Напевно, з упевненістю можна сказати, що, перебуваючи в стінах миколаївського музею суднобудування і флоту, ви можете в реальному часі виявитися біля витоків суднобудування, спостерігати за тим, яким чином відбувався розвиток і еволюція міста, його жителів і тієї сфери, яка була, є і залишається ключовою для Миколаєва зокрема, і для країни в цілому.

- Ціна: дор. - 15 грн., Дит. - 6 грн.

Час роботи:
- 9:00 - 17:00, вих. - ПН.

Відкритий: 30 липня 1978 року
Архітектор: Петро Нейолов
Фонд: 3 000 предметів
Відвідувачі: 50 тисяч на рік
Контакти
Область
Миколаївська область
Україна, місто Миколаїв, вулиця Адміральська, 4
Миколаївська область