Національний музей історії України - Київ

Головне фото

Національний музей історії України - Київ
      Офіційно датою відкриття вважається 30 грудня 1904р.
      З цього часу він почав називається Київським художньо-промисловим і науковим музеєм. У цьому будинку він працює з 1944р. Гора, на якій він знаходиться саме літописні Києвиця, яку сьогодні називають Старокиївською горою.
      Експозиція музею створювалася більше 100 років і має багато першокласних історичних пам'яток всіх часів від зброї до творів мистецтва. Це дивовижні предмети і творіння кращих майстрів. Експозиція музею складається з 8-ми відділів, починаючи з археології. Зараз експонується багато матеріалів про національно-визвольну боротьбу українського народу.
      Від музею прямуємо до схилу, у якого влаштований оглядовий майданчик. У центрі майданчика встановлено символічний знак із надписом «Відкіля пішла Руська земля".

Як дістатися до Національного музею історії України в Києві

       Від Вокзальній площі, 1 (центральний ж / д вокзал в Києві) необхідно пройти 110 метрів (2 хвилину) в напрямку зупинки (Центральний ж / д вокзал). Далі сісти в маршрутне таксі №181 (18 + 7) (час очікування транспорту на зупинці може зайняти у вас 4-8 хвилин), далі відправитися в напрямку зупинки "Львівська площа" (приблизний час у дорозі - 5 хвилин). Далі на зупинці пересісти в тролейбус №6, №16, №18, і відправитися в напрямку вулиці "Володимирській" Приблизний час у дорозі може зайняти у Вас близько 6 хвилин. Від зупинки пройти 490 метрів (6 хвилин) в напрямку Національного музею історії України (вулиця Володимирська, 2). Також до музею можна дістатися і на власному автомобілі. Розрахувати маршрут ви можете тут

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- Пн - Нд: 10:00 - 18:00

Контакти
Область
Київська область
Контактний номер
Places Ukraine
Будівництво
Засновано: 1899 року
Відкритий: 1904 року
Архітектор: Йосип Каракіс
Додаткова інформація
Фонд: понад 800 тис. експонатів
google карта
Надіслав: devoleksiy , дата: вт, 31.01.2017 - 09:55