Обласний художній музей - Вінниця

Головне фото

Обласний художній музей у Вінниці
Є в Вінниці місце, де історичне минуле втілено в полотнах кистей великих майстрів.
Це Вінницький обласний художній музей. Його славна історія бере свій початок з 1919 року, з моменту початку формування колекційного фонду.

Сьогодні - це багаті зібрання, яке налічує понад 10 000 предметів. Основу унікального зібрання склали предмети мистецтва, які до 1919 року перебували в приватних колекціях.

Розташувався музей на території архітектурного комплексу «Вінницькі Мури», в колишньому корпусі чернечих келій, ставши центром культурного життя міста.

Дивовижний синтез різноманітних видів художньої майстерності, графіки, слова і музики, роблять музей цікавим і привабливим для туристів.

Шість експозиційних музейних залів нададуть Вам можливість помилуватися творами монументального живопису відомих голландських і фламандських майстрів, портретними слайдами королівських осіб Франції, натюрмортами і пейзажами європейських художників.

На окрему увагу заслуговує грандіозна колекція декоративно - прикладного мистецтва. Це вишивки, предмети розпису, кераміки і ткацтва.

Широко представлена ​​композиція народного малярства та народного іконопису. Серед іншого, особливо виділяється група, що представляє зразки роботи порцелянових заводів Японії, Китаю, України та Росії.

Щорічно Вінницький обласний художній музей приймає в своїх стінах 150 000 відвідувачів і проводить понад 2000 екскурсій. Його фонд постійно розширюється і поповнюється новими експонатами.

- Ціна: безкоштовно

Час роботи:
- Вт - Нд: 10: 00-17: 30, вих.- Пн

Контакти
Область
Вінницька область
Контактний номер
Places Ukraine
Будівництво
Засновано: 1919 року
Додаткова інформація
Фонд: 7315 експонатів
google карта
Надіслав: devoleksiy , дата: сб, 28.01.2017 - 15:14