Волинський краєзнавчий музей - Луцьк

Надіслав: admin , дата: пт, 27.01.2017 - 23:00

Однією з головних визначних пам'яток Луцька є Волинський краєзнавчий музей. Це головний музей всій Волинській області. Найстаріший і самий іменитий. Його відкриття відбулося в 1929 році при прямому сприянні Волинського товариства опіки пам'ятників минулого.

У роки Великої Вітчизняної війни безцінна колекція Волинського краєзнавчого музею зазнала величезних втрат, але по закінченню окупації музей зумів відновитися і продовжити роботу в якості Волинського державного історико - краєзнавчого музею.
На сьогоднішній день до складу Волинського краєзнавчого музею входять, також, три окремо діючих музею: музей Волинської ікони, філія музею Лесі Українки та художній музей.

Волинський краєзнавчий музей
Фонди музею налічують понад 125 тисяч експонатів, широко представляють природу волинського краю, його культуру і історію. Багаті колекції мінералів, химерні екземпляри рослинного і тваринного світу дивовижною палітрою представлені нашій увазі. Цікаві археологічні знахідки, старовинні монети, письмові документи і предмети сакрального значення, вишивка і зразки народно - прикладного мистецтва - все це лише мала частина невичерпних багатств Волинської землі.

У Волинському краєзнавчому музеї регулярно проводяться всілякі виставки. Щорічно його відвідує понад сто тисяч осіб. Завдяки великій науковій та просвітницькій роботі співробітників, музей є цікавим і доступним місцем для широкого відвідування

- Ціна: Дор. - 5,00 грн., Студ - 3,00 грн

Час роботи:
- Вт-Чт: 10.00-18.00, пт. Нд: 10.00-17.00

Контакти
Область
Волинська область
Контактний номер
Засновано: 1929 рік
Фонд: 137 287 одиниць
Відвідувачі: близько 100 тисяч осіб