Астрономічна обсерваторія - Миколаїв

Надіслав: admin , дата: вт, 31.01.2017 - 17:56
Image
Астрономічна обсерваторія - Миколаїв

Астрономічна обсерваторія - Миколаїв
Найбільш дивною і унікальною в своєму роді пам'яткою Миколаєва можна сміливо назвати Миколаївську обсерваторію. Цей науково-дослідний інститут з'явився на світ ще в далекому 1821 році, і на той час його першочерговим завданням було служіння на благо військово-морського флоту.

Обсерваторія проводила підготовку фахівців, навчала орієнтування по зв1здам під час виходу в море, забезпечувала морехідні картами, атестацію навігаційних приладів. Незабаром її повноваження були розширені і в цих стінах почали проводити наукові та дослідні астрономічні роботи, моніторити ближнє космічний простір, складати карти і каталоги розташування зірок.

Миколаївська обсерваторія
Потрапляючи на екскурсію або, якщо ви просто щасливчик, на день відкритих дверей в Миколаївську обсерваторію, розумієш, чому в радянські часи всі хлопчики, ну і не тільки вони, хотіли стати моряками або космонавтами. У головній астрологічної обсерваторії країни ви зможете ознайомитися з усіма старовинними і функціонуючими телескопами, за допомогою яких можна розглянути не тільки усипане зірками небо, але і спостерігати за астероїдами, кометами, супутниками і навіть стежити за маршрутом космічного сміття.

Фахівці та експерти в астрології з задоволенням діляться секретами і накопиченим досвідом з усіма спраглими знань відвідувачами. Тут вам дадуть відповіді на всілякі питання про магнітні бурі, спалахи на Сонці та темних плямах на Місяці.
Можливість дотягнутися до такого далекого і вабить світу над нашими головами змушує вас тремтіти від захвату.

Ще одним захоплюючим видовищем є виставка фотографій із зображеннями чумацького шляху, зоряного сяйва, все мислимих і немислимих сузір'їв, знімки Місяця і Сонця. Чіткість зображень вражає своєю унікальністю, неповторністю і масштабністю. Дозвольте закрутити вас у вихорі і вознести до таємничих галактик.

Час роботи:
- Пн.-Пт .: 08.30 -17.00 Сб.-Нд .: вихідні

Дата відкриття: 27 травня 1821 року
Висота: 50 метрів
Image
Астрономічна обсерваторія - Миколаїв
Image
Астрономічна обсерваторія - Миколаїв
Image
Вимірювальні пристрої Астрономічна обсерваторія - Миколаїв
Image
Астрономічна обсерваторія в Миколаїві з середини
Image
Телескоп Астрономічний в обсерваторії Миколаїва
Image
телескоп Астрономічна обсерваторія - Миколаїв
Image
довгий телескоп Астрономічна обсерваторія - Миколаїв
Image
Астрономічна обсерваторія з двору - Миколаїв
Image
Астрономічна обсерваторія фасад - Миколаїв
Image
Купол Астрономічної обсерваторія в Миколаїві
Контакти
Область
Миколаївська область
Україна, місто Миколаїв, вулиця Обсерваторна, 1/4
Миколаївська область