Перейти до основного вмісту

Хортиця - Запоріжжя

Надіслав: admin , дата: пн, 30.01.2017 - 12:38

Острів Хортиця в Запоріжжя
У Запоріжжі знаходиться одне з семи чудес України - національний заповідник Хортиця. Острів не тільки є найбільшим островом на Дніпрі, але також одним з найкрасивіших.

Хортиця славиться красою своєї природи: могутні скелі, багато з яких мають свою назву, плавневі лісу і озера, листяні і хвойні ліси, де можна сховатися в спеку. На острові мешкає безліч диких тварин, птахів, занесених до Червоної книги, комах і рідкісних рослин.

У західній частині острова розташовані дві альтанки на скелях, вид з яких відкривається на русло Дніпра і на маленьку копію Хортиці - острів Байди, званий також Мала Хортиця. Насолодитися прекрасним видом можна також з найвищої точки острова - оглядової вежі на одному з курганів Скіфського стану.

Відвідавши уявлення кінного театру «Запорізькі козаки» або Музей історії запорізького козацтва можна зануритися в епоху Запорізького козацтва. На острові безліч пішохідних, автобусних та навіть велосипедних екскурсій. Можна пройти по слідах Великого Кобзаря Тараса Шевченка, відвідати комплекс «Запорізька Січ» або побачити середньовічне поселення Протолче. Відпочинок в Запоріжжі на легендарному острові Хортиця не залишить нікого байдужим!

Час роботи:
- Вт-Нд: c 9:00 до 17:00 (взимку - до 16:00), вих. - Пн

Контакти
Область
Запорізька область
Контактний номер
23,59 км²
Довжина: 12,5 км
Ширина: 2,5 км
Найвища точка: 30 м