Монастирський острів - Дніпро

Головне фото

Монастирський острів - Дніпро
Перші спогади про острів зустрічаються в Житії св. Феодосія як місце відвідання одного з учнів Христа - Андрія Первозванного.

Історія Комсомольського острова таїть безліч містичних таємниць і легенд. За довгу історію свого існування острів часто передавався з рук в руки, встигнувши поміняти безліч назв.

Зараз офіційно острів називається Комсомольський. Це назву він отримав в радянські роки, хоча на багатьох картах, в ЗМІ, а також на квитках для проїзду на канатній вказується його старовинна назва - Монастирський.

Існує легенда, що на острові існував монастир, в якому колись побували княгиня Ольга і князь Володимир Великий.

Згідно зі ще однією легендою, острів є потужним енергоінформаційним центром, в якому існують аномальні енергетичні зони, підземні входи в паралельні світи і підземні об'єкти.

Свій нинішній вигляд острів отримав в 1956 році після затвердження генерального плану міста. Острів об'єднали з парком, в 60-х роках провели канатну дорогу і встановили пам'ятник імені Тараса Шевченка. Легенда свідчить, що перед пам'ятником існують два грота, в яких зберігається Кристал знань.

Монастирський острів у Дніпропетровську зберігає в собі ще безліч таємниць, як легенд, так і з'явилися протягом століть, тому не дивно, що відвідування острова зацікавить як любителів історії, так і шанувальників чогось незрозумілого і таємничого.

Контакти
Область
Дніпровська область
Places Ukraine
Додаткова інформація
Місце знаходження: річка Дніпро
google карта
Надіслав: devoleksiy , дата: пт, 27.01.2017 - 23:33