Перейти до основного вмісту

Памятник Богданові Хмельницькому - Чернігів

Надіслав: admin , дата: ср, 01.02.2017 - 21:59

Посеред мальовничого скверу в центрі Чернігова, знаходиться чудовий пам'ятник, споруджений на честь уславленого воїна і полководця, славного гетьмана Війська Запорізького - Богдана Михайловича Хмельницького.

У 1956 році, руками талановитих скульпторів І.П.Кавалерідзе і Г.П.Петрашевіча, спільно с, не менш талановитим архітектором, А.А.Карнабедом, був створений один з найкрасивіших пам'яток Богдану Хмельницькому, подарованих великому гетьману вдячними нащадками. Український народ увічнив пам'ять знаменитого співвітчизника в знак подяки за його заслуги перед вітчизною.

Богдан Великий все своє життя поклав на вівтар визвольної боротьби українського народу проти Речі Посполитої за возз'єднання українських земель. І хоча його титанічні зусилля не дали бажаного результату, так як їм політика привела Україну до включення до складу Російської імперії, проте, його завзятість і прагнення до свободи і незалежності своєї держави гідні поваги і захоплення.

Гордий і незламний гетьман стоїть в повному обладунку посеред парку, що носить його ім'я, як символ найбільшого патріотизму і відданості своєму народові та країні. До цього дня ведуться суперечки про цю непересічну особистість. Одні вважають його народним героєм, інші - людиною, яка привела Україну під вплив Росії. Але очевидним є одне: Богдан Хмельницький - великий патріот свого часу. І поки історики сперечаються, ми покладаємо квіти до підніжжя його пам'ятника.

Дорогі відвідувачі наш онлайн путівник по Украінежелает Вам приємного відпочинку.

- Ціна: безкоштовно

ЧАС РОБОТИ ПАМ'ЯТКИ:
- цілодобово

Контакти
Область
Чернігівська область